Anna Studio Urody Anna Krząstek

Bielsko-biała

Anna Studio Urody Anna Krząstek

Opinie o Anna Studio Urody Anna Krząstek

Ania P.

Super usluga...robilam makijaz pernamentny ust i brwi... pani Ania przesympatyczna ale przedewszyskim fachowiec akich malo...makijaz trzyma sie juz 3 rok i nadal jest ok...trzeba przyjsc na odswiezenia napewno skorzystam poraz kolejny...dziekuje i polecam kazdemu ...

Lusi

Witam,polecam gorąco Studio Urody Anna Krząstek. Byłam robic makijaż pernamentny brwi i jestem zadowolona z dobrze dobranego kształtu i perfekcyjnego wykonania,bardzo mila obsługa. Polecam :)

Zostaw opinię o Anna Studio Urody Anna Krząstek - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anna Studio Urody Anna Krząstek