Angel Salon Fryzjerski Gabriela Pietrzak

Trzebinia

Angel Salon Fryzjerski Gabriela Pietrzak

Opinie o Angel Salon Fryzjerski Gabriela Pietrzak

Paulina

Brak profesjonalizmu szefowa nie miła

Anna

Stanowczo nie polecam salonu na rynku!! Zostałam potraktowana w sposób nie profesjonalny m!!!

Kasia3

Nie polecam tego salonu!!!!!

r
@Kasia3 20.10.2015 23:49

Juz od dawna na naszym starym miejscu rynek 5a jest nowa wlascicielka która poszywa się beszczelnie pod naszą nazwe, i w dodatku nic nie POTRAFI ! Dawny salon Angel zostal przeniesiony na rynek 15 ... tel bez zmian

Mayhem

Niestety nie polecam, rażące błędy personelu, niedokładne strzyżenie z błędami estetycznymi. Dodatkowo jak się zepsuję fryzurę( wygoli dziurę na głowie ) to proszę o poinformowanie klienta o zaistniałej sytuacji.

r
@Mayhem 04.02.2016 13:30

prosze nie mylic p Pietrzak z poprzednim salonem. teraz jest na naszym miejcu nowa wlascicielka i niema nic wspolnego z salonem angel... my jestesmy teraz rynek 15

Jak przedstawia się sytuacja Angel Salon Fryzjerski Gabriela Pietrzak na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Trzebinia i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Czy często wyjeżdża się służbowo w firmie Angel Salon Fryzjerski Gabriela Pietrzak ? Jak wyglądają takie podróże? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Angel Salon Fryzjerski Gabriela Pietrzak - Trzebinia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Angel Salon Fryzjerski Gabriela Pietrzak