Zakład Fryzjerski Goya Agnieszka Oses

Kaźmierz

Opinie o Zakład Fryzjerski Goya Agnieszka Oses

średnio zadowolona

a ja się nie zgadzam było średnio tanio średnio fajnie a p. Agnieszka jak miała dzień to zrobiła fajną fryzurę ale w większości miała kiepskie dni no i nie szanowała klienta więc wyszło jak wyszło

obcinany

Niestety, pani Agnieszka zamknęła swój zakład z dniem 1stycznia2012 roku. A szkoda, bo obsługa była przesympatyczna a ceny bardzo atrakcyjne jak na wieś Kaźmierz. Bardzo szkoda, że jest już nieczynne. :((

Zostaw opinię o Zakład Fryzjerski Goya Agnieszka Oses - Kaźmierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Fryzjerski Goya Agnieszka Oses