Stampler Firma Handlowo-Usługowa Stanisław Ziomek

Opinie o Stampler Firma Handlowo-Usługowa Stanisław Ziomek

Filtruj opinie po kryteriach:

Zbigniew
 Opinia

@Mirek Kapustka Możesz w kilku zdaniach opisać jak przebiegał proces rekrutacji w tej firmie i jak wygląda sytuacja z dodatkowymi, pozapłacowymi benefitami? Jeśli ktoś inny posiada informacje na ten temat, to gorąca prośba o taką informację.

TakNie

Opinia

Jak od czasu dodania ostatniej opinii o Stampler Firma Handlowo-Usługowa Stanisław Ziomek zmieniły się warunki zatrudnienia w niej? Napiszcie, jak aktualnie wygląda praca w firmie.

TakNie

Baruś25
 Opinia

Pracowałem przy odbiorze zamówień i kontroli jakości, później zajmowałem się też wywoływaniem zdjęć. Wszystko ok. Popracował bym dłużej, tylko musiałem wyjechać z Krakowa

Mirek Kapustka
 Opinia

Miło wspominam współpracę z Panem Ziomkiem. Umowa o prace. Jak chciałem się wcześniej zwolnić coś pilnego załatwić, to nie było problemu

Przemek Halikowski
 Opinia

Ta firma jest rzetelna, umowa o pracę, pracodawca godny zaufania :)

Zbigniew
 Opinia

Bardzo dobry pracodawca, byłam tam jako student, miła atmosfera, dużo się nauczyłem od kolegów z pracy.

Daniel
 Opinia

Pracowałem tam 2 lata, odbierałem zamówienia od klientów, a potem kontrolowałem jakość wywoływanych zdjęć. Bardzo podobało mi się to stanowisko, pracodawca w porządku.

Marcin
 Opinia

Pracowałem w firmie Stampler jak student. Bardzo miły pracodawca, wypłaty na czas, możliwość uzyskania dodatkowej premii.

Tak2Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Stampler Firma Handlowo-Usługowa Stanisław Ziomek - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stampler Firma Handlowo-Usługowa Stanisław Ziomek

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.