Stampler Firma Handlowo-Usługowa Stanisław Ziomek

Kraków

Opinie o Stampler Firma Handlowo-Usługowa Stanisław Ziomek

Baruś25

Pracowałem przy odbiorze zamówień i kontroli jakości, później zajmowałem się też wywoływaniem zdjęć. Wszystko ok. Popracował bym dłużej, tylko musiałem wyjechać z Krakowa

Mirek Kapustka

Miło wspominam współpracę z Panem Ziomkiem. Umowa o prace. Jak chciałem się wcześniej zwolnić coś pilnego załatwić, to nie było problemu

Przemek Halikowski

Ta firma jest rzetelna, umowa o pracę, pracodawca godny zaufania :)

Zbigniew

Bardzo dobry pracodawca, byłam tam jako student, miła atmosfera, dużo się nauczyłem od kolegów z pracy.

Daniel

Pracowałem tam 2 lata, odbierałem zamówienia od klientów, a potem kontrolowałem jakość wywoływanych zdjęć. Bardzo podobało mi się to stanowisko, pracodawca w porządku.

Marcin

Pracowałem w firmie Stampler jak student. Bardzo miły pracodawca, wypłaty na czas, możliwość uzyskania dodatkowej premii.

Zostaw opinię o Stampler Firma Handlowo-Usługowa Stanisław Ziomek - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stampler Firma Handlowo-Usługowa Stanisław Ziomek