Opinie o Lilianna Król Zakład Fotograficzny Foto-Vis A Vis Król Lilianna w Limanowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lilianna Król Zakład Fotograficzny Foto-Vis A Vis Król Lilianna. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lilianna Król Zakład Fotograficzny Foto-Vis A Vis Król Lilianna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lilianna Król Zakład Fotograficzny Foto-Vis A Vis Król Lilianna w Limanowa

Zdziś50@wp.pl Nowy wpis

Pomimo zamieszczonego maila , jak zwykle nie doczekałem się zwrotu wymienionych rzeczy jak też odpowiedzi . Przestrzegam wszystkich którzy chcieliby skorzystać z usług tej pani . Jest nierzetelna , niewiarygodna i nie warto ryzykować zawierając jakąkolwiek usługę.

xyz Nowy wpis
@Zdziś50@wp.pl

potwierdzam !! byłam u tej Pani zrobić zdj do dowodu ,zrobiła to byle jak ,widać ,ze nie zauważyła szczegółów ,które ja widziałam ! Gdy poprosiłam o retusz ,chamsko odburknęła i mnie zaczęła wyzywać ! sprawa ładuje wyżej a Nikomu nie polecam tej Amatorki !!

Klusia Nowy wpis

Jednym słowem dramat, pani fotograf o ile można ją tak nazwać wykonuje zdjęcia lub relacje fotograficzna z wesela pod wpływem alkoholu. Moja noga więcej nie postanie w tym zakładzie, odbywają się tam libacje alkoholowe z różnymi mężczyznami. Pani wiecznie w stanie upojenia alkoholowego, dramat. NIE POLECAM

Zdzis50@wp.pl Nowy wpis

Witam Pani Lilianno. Minęło trochę czasu , ale jak to jest w przyrodzie nic nie ginie . Przez długi okres czasu myślałem że wywiąże się Pani ze swoich zobowiązań względem mnie . Niestety nic takiego nie nastąpiło. Pragnę odświeżyć Pani (Tobie) pamięć , otóż chciałbym pomimo wszystko doczekać się zwrotu : 1) Powiększalnika fotograficznego marki Opemus 5 . 2) dwóch głowic filtracyjnych marki Opemus do tegoż powiększalnika . 3) Zegara czasowego . Jak Pani pamięta wszystkie te rzeczy zostały Pani pożyczone na uzgodnionych warunkach iż z chwilą poprzestania ich używania zostaną mi zwrócone . Niestety pomimo upływu czasu przedmioty te nie zostały mi zwrócone , na tego pomimo telefonicznych monitów i próśb o uregulowanie tego problemu w jakiś cywilizowany sposób zostałem przez Panią (Ciebie , wszak byliśmy kiedyś na Ty) UREGULOWANE. Dlatego jeszcze raz bardzo proszę o zwrot w/w rzeczy , ewentualnie podjęcia rozmów jak możemy ten problem uregulować . Pragnę zaznaczyć iż owe rzeczy stanowiły dla mnie bardzo ważne i jak na mój status materialny kosztowne rzeczy na który musiałem wydać w owym czasie około 2100 zł. Nie chcę podrywać ani psuć Pani opinii , lecz jeżeli zostanę i tym razem zignorowany , podejmę bardziej stanowcze kroki ! Pomimo wszystko życzę miłego dnia . Praśniewski Zdzisław . Gliwice Kosmonautów 40c/5

grzegorz

Wybór Vis a Vis jako fotografa, okazał się bardzo nie trafny. Brak profesjonalizmu, oraz podejście właścicielki sprawiły, że jesteśmy bardzo rozczarowani z samej sesji która powinna być niesamowitym przeżyciem. NIE POLECAM A WRĘCZ ODRADZAM - stracone pieniądze

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Lilianna Król Zakład Fotograficzny Foto-Vis A Vis Król Lilianna się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Gość001

Nie polecam. Widziałem zdjęcia z wesela moich znajomych i ujęcia są na prawdę słabe. O obróbce nawet nie wspomnę. Żenujący jest fakt, ze ktoś kto uważa się za profesjonalnego fotografa robi takie coś.

Zostaw merytoryczną opinię o Lilianna Król Zakład Fotograficzny Foto-Vis A Vis Król Lilianna - Limanowa

• Jak się pracuje w Lilianna Król Zakład Fotograficzny Foto-Vis A Vis Król Lilianna?

Zobacz opinie na temat firmy Lilianna Król Zakład Fotograficzny Foto-Vis A Vis Król Lilianna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lilianna Król Zakład Fotograficzny Foto-Vis A Vis Król Lilianna?

Lilianna Król Zakład Fotograficzny Foto-Vis A Vis Król Lilianna
  • Józefa Marka 15