Foto-Techni-Color S.C. Zakład Fotograficzny Grażyna Kotasek Janusz Kotasek

Bielawa

Opinie o Foto-Techni-Color S.C. Zakład Fotograficzny Grażyna Kotasek Janusz Kotasek

Krzysztof Korcz

ŻAL GOŚCIU! Takie bzdury co gadał na weselu to nigdzie nie słyszałem. Na maksa irytujący gościu! Wpieprza się wszędzie, przeszkadza i psuje wszystkim humor. Zero profesjonalizmu. A na film czekam już 4 miesiąc :/

oszukanq

trzy miesiące to i tak krótko :) gratuluję wszystkim którzy zdecydowali sie na usługi Sebastiana Kotasek. Ja nie ma jeszcze filmu z komunii swojego dziecka z 2014 roku

ja

Sebastian Kotasek bierze pieniądze i po trzech miesiącach nie ma zdjęcięć!

Zostaw opinię o Foto-Techni-Color S.C. Zakład Fotograficzny Grażyna Kotasek Janusz Kotasek - Bielawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Foto-Techni-Color S.C. Zakład Fotograficzny Grażyna Kotasek Janusz Kotasek