Fotostaszyszyn.pl S.C.

Poznań

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Fotostaszyszyn.pl S.C.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fotostaszyszyn.pl S.C.

Smile

Zgadzam się z przedmówczynią. Odbitki są straszne, nie polecam najgorszemu wrogowi. Kolory na części odbitek podbite, na drugiej części kolorów brak w ogóle. Można mieć pewność, że niebo będzie zawsze przepalone. Odradzam!

jaaaaa

Zrobiłam u nich za tą ofertę zdjęcia i bardzo tego żałuje. Musiałam odebrać je od razu i jakość zdjęć pozostawia wiele do rzeczenia... są beznadziejne... krzywo wycięte a do tego kolory są okropne. Koszule miałam białą a na zdjęciu jest żółta... do tego poszłam z na prawdę lekkim makijażem a wyglądam jakbym miała tapetę co najmniej z 2 cm :/ Kiedyś zdjęcia tam robiła mi Pani i z nich jestem bardzo zadowolona. Witać, że ma doświadczenie i zna się na rzeczy. Spowodowało to, że skusiłam się na kupienie kuponu i co... był Pan który najwyraźniej nie sprostał zadaniu ;/ Wstyd z takim dyplomem się gdziekolwiek pojawić... Zastanawiam się nad powtórzeniem zdjęć w innym salonie i wywalenie tych do śmieci...

Zostaw opinię o Fotostaszyszyn.pl S.C. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fotostaszyszyn.pl S.C.