Fotobocian Krzysztof Krynda

Strzelniki

Opinie o Fotobocian Krzysztof Krynda

Krzysiek

Fotograf Artur N. pseudo -"Robert" dlaczego wstydzisz się własnego imienia. Dlaczego w tobie tyle nienawiści ... nie traktuj mnie jak konkurencję którą należy zniszczyć. Zdjęcia przepalałem, przepalam i będę nadal przepalał bo to właśnie jest mój styl również nietypowo je pochylam ... o tym zapomniałeś wspomnieć :) Pozdrawiam FotoBocian

Robert

Opinia dotyczy tylko zdjęć, które mogłem dzięki znajomej osobie obejrzeć. Wypalony balans bieli, przy portretach źle trafiona ostrość np.na nos lub policzek , a nie na oczy. Zdjęcia do przesady wyostrzone photoshopem , ogólnie nie pokecam .

majka

Miałam przyjemność pracować z Panem fotobocianem bardzo konkretny gość i wspaniały zawodowiec. Tyle pomysłów które on ma życzyła bym każdemu

Zostaw opinię o Fotobocian Krzysztof Krynda - Strzelniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fotobocian Krzysztof Krynda