Robert Kucharek Studio Promocyjno-Reklamowe Ona Robert Kucharek

Opinie o Robert Kucharek Studio Promocyjno-Reklamowe Ona Robert Kucharek

Filtruj opinie po kryteriach:

Michał
 Opinia

@ona też mnie to ciekawi, udało Ci się dowiedzieć? Podziel się proszę swoją wiedzą. @Ewa czy od ostatniego Twojego wpisu coś się zmieniło w kwestii zasad współpracy? Mogłabyś opisać swoje początki w tej firmie?

Opinia

Co powiesz coś więcej o pracy w Ona Robert Kucharek? Czym się zajmowałeś?

ona
 Opinia

Mam pytanie co do modeli- jacy mężczyzni z nim współpracują? I jakich stawek można się spodziewać?

Ewa
 Opinia

Polecam współpracę z Panem Robertem. Jeden z najbardziej pewnych i wiarygodnych producentów.

Monika
 Opinia

Współpracowałam z Robertem prawie rok. Nie biorę już udziału w jego produkcjach bo wyszłam za mąż ;) Zgadnijcie kto uwieczniał moją ceremonię ślubną.......;) Dziękuję Robercie ;)

Tak10Nie

Ala
 Opinia

U Roberta na sesjach byłam trzy razy. 1) Zawsze wiedziałam pod jakim adresem pracujemy. Również dzień, dwa dni przed dostawałam scenariusz, zarys tematów sesji. 2) Zostałam na miejsce dowieziona z dworca bo jestem z Gdańska. Nie musiałam błądzić. 3) Na miejscu wizażystka i całodzienne wyżywienie. Zero alkoholu. Wielu osobom się to nie podoba ale to złota zasada na sesjach, które organizuje Robert. 4) Zapewniono mi nocleg. Miałam własny pokój i żeby było jasne nie byłam nagabywana czy niepokojona. 5) Umowa o dzieło i umowa o zgodzie na publikację podpisywane zawsze po zakończeniu produkcji. Na tej podstawie wypłacone pieniądze. Od razu!! Trzy razy byłam, trzy umowy w moim posiadaniu. 6) Rano cała i zdrowa zostałam odwieziona na dworzec. To co napisano wyżej to jakiś kosmos. Często pozuję, biorę udział w sesjach i powiem, że tak uczciwego człowieka ciężko spotkać. On bardzo długo jest w branży. Gdyby było inaczej nie miał by szans tyle lat funkcjonować. Ja podejrzewam, że powyższe wpisy napisał facet jakiejś modelki, którego krew zalała, że ona postanowiła pozować. Myślę tak ponieważ wiem jak jest na sesjach i jakim człowiekiem jest Robert i nie wierzę, że jakakolwiek dziewczyna mogła by za uczciwość odwzajemnić się takim chamskim wpisem. PS. Jak ktoś się dostaje na czarną listę policji to każdy wie, że to oznacza wyrok., na długie lata jeszcze za handel ludźmi czy sutenerstwo. Ale bzdura.

Zdziwiona
 Opinia

Co ja czytam. Pozowałam dla Roberta wielokrotnie i nigdy nie spotkałam się z czymś nagannym z jego strony jak również od jego ekipy. Zawsze wywiązuje się z umów czy ustaleń. Dwa dni przed sesją zawsze miałam zarys, scenariusz sesji. Z tego co wiem kaźda dziewczyna już podczas wstępnej rozmowy zna: co i za ile będzie tematem sesji. Nie mam pojęcia o czym piszą osoby wyżej. Myślę, że nie kierujà wami uczciwe przesłanki. Ten człowiek od prawie 20 lat jest na rynku. Gdyby robił cos wbrew umów czy na szkodę modelek jjuż by go nie było w tej branży. A za niektóre tu opisane rzeczy by siedział. Znam dużo dziewczyn, które współpracują z nim i to co tu ktoś napisał to pomówienie.

Tak8Nie

Opinia

Wyczuwam u pana "Zadziornickiego" lekką złośliwość i zazdrość. Nie ma bardziej uczciwszego człowieka w tej branży, sesje przebiegają w sposób profesjonalny. Pozdrawiam ciepło

Tak9Nie

Nikita
 Opinia

Współpracowałam z tym Panem, jest świetny i ma bardzo duże doświadczenie. Super się bawiłam

Tak9Nie

Zadziornicki
 Opinia

Robert chyba zajmuje się czystą komercją-akty i mocniejsze sesje... raczej żadna z jego współpracowniczek nie da opinii na temat współpracy z producentami filmów i podobnych niszowych produkcji... ruch w biznesie jest spory jednak...

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Robert Kucharek Studio Promocyjno-Reklamowe Ona Robert Kucharek - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robert Kucharek Studio Promocyjno-Reklamowe Ona Robert Kucharek

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.