Opinie o Robert Kucharek Studio Promocyjno-Reklamowe Ona Robert Kucharek w Warszawa

Robert Kucharek Studio Promocyjno-Reklamowe Ona Robert Kucharek
0 0 10 5 1
Michał Nowy wpis

@ona też mnie to ciekawi, udało Ci się dowiedzieć? Podziel się proszę swoją wiedzą. @Ewa czy od ostatniego Twojego wpisu coś się zmieniło w kwestii zasad współpracy? Mogłabyś opisać swoje początki w tej firmie?

Administrator Nowy wpis

Co powiesz coś więcej o pracy w Ona Robert Kucharek? Czym się zajmowałeś?

ona Nowy wpis

Mam pytanie co do modeli- jacy mężczyzni z nim współpracują? I jakich stawek można się spodziewać?

Ewa Nowy wpis

Polecam współpracę z Panem Robertem. Jeden z najbardziej pewnych i wiarygodnych producentów.

Dla pracodawców
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Monika

Współpracowałam z Robertem prawie rok. Nie biorę już udziału w jego produkcjach bo wyszłam za mąż ;) Zgadnijcie kto uwieczniał moją ceremonię ślubną.......;) Dziękuję Robercie ;)

Tak10Nie
Ala

U Roberta na sesjach byłam trzy razy. 1) Zawsze wiedziałam pod jakim adresem pracujemy. Również dzień, dwa dni przed dostawałam scenariusz, zarys tematów sesji. 2) Zostałam na miejsce dowieziona z dworca bo jestem z Gdańska. Nie musiałam błądzić. 3) Na miejscu wizażystka i całodzienne wyżywienie. Zero alkoholu. Wielu osobom się to nie podoba ale to złota zasada na sesjach, które organizuje Robert. 4) Zapewniono mi nocleg. Miałam własny pokój i żeby było jasne nie byłam nagabywana czy niepokojona. 5) Umowa o dzieło i umowa o zgodzie na publikację podpisywane zawsze po zakończeniu produkcji. Na tej podstawie wypłacone pieniądze. Od razu!! Trzy razy byłam, trzy umowy w moim posiadaniu. 6) Rano cała i zdrowa zostałam odwieziona na dworzec. To co napisano wyżej to jakiś kosmos. Często pozuję, biorę udział w sesjach i powiem, że tak uczciwego człowieka ciężko spotkać. On bardzo długo jest w branży. Gdyby było inaczej nie miał by szans tyle lat funkcjonować. Ja podejrzewam, że powyższe wpisy napisał facet jakiejś modelki, którego krew zalała, że ona postanowiła pozować. Myślę tak ponieważ wiem jak jest na sesjach i jakim człowiekiem jest Robert i nie wierzę, że jakakolwiek dziewczyna mogła by za uczciwość odwzajemnić się takim chamskim wpisem. PS. Jak ktoś się dostaje na czarną listę policji to każdy wie, że to oznacza wyrok., na długie lata jeszcze za handel ludźmi czy sutenerstwo. Ale bzdura.

Zdziwiona

Co ja czytam. Pozowałam dla Roberta wielokrotnie i nigdy nie spotkałam się z czymś nagannym z jego strony jak również od jego ekipy. Zawsze wywiązuje się z umów czy ustaleń. Dwa dni przed sesją zawsze miałam zarys, scenariusz sesji. Z tego co wiem kaźda dziewczyna już podczas wstępnej rozmowy zna: co i za ile będzie tematem sesji. Nie mam pojęcia o czym piszą osoby wyżej. Myślę, że nie kierujà wami uczciwe przesłanki. Ten człowiek od prawie 20 lat jest na rynku. Gdyby robił cos wbrew umów czy na szkodę modelek jjuż by go nie było w tej branży. A za niektóre tu opisane rzeczy by siedział. Znam dużo dziewczyn, które współpracują z nim i to co tu ktoś napisał to pomówienie.

Tak8Nie

Wyczuwam u pana "Zadziornickiego" lekką złośliwość i zazdrość. Nie ma bardziej uczciwszego człowieka w tej branży, sesje przebiegają w sposób profesjonalny. Pozdrawiam ciepło

Tak9Nie

Nikita

Współpracowałam z tym Panem, jest świetny i ma bardzo duże doświadczenie. Super się bawiłam

Tak9Nie

Zadziornicki

Robert chyba zajmuje się czystą komercją-akty i mocniejsze sesje... raczej żadna z jego współpracowniczek nie da opinii na temat współpracy z producentami filmów i podobnych niszowych produkcji... ruch w biznesie jest spory jednak...

Tak5Nie

Zostaw opinię o Robert Kucharek Studio Promocyjno-Reklamowe Ona Robert Kucharek - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie