POLLANA

Poznań

Opinie o POLLANA

Kazimiera

Pranie mózgu jest takie, że zwyczaje przyjęte w pracy przenoszą na życie pozazawodowe.Młodzi pracownicy nie mają pojęcia o etyce.Naruszają zasady prywatności. Z tupetem wkraczają na teren prywatny.

Navi

Firma tylko ludziom wodę z mózgu robi i chce żeby Ci z wodą robili innym to samo !!! Jakie włoskie kołdry ? Kołdrey robione są w Polsce i są takie same jak z każdej INNEJ firmy polskiej bo czym może sie kurna róznic proces produkcji ? Dajcie nabijać się dalej w butelkę i kupujcie te SUPER POŚCIELE za wygórowaną cenę ! To jest chore !!!!

CZYŻBY ?

pawel

widocznie nie byłeś do tego stworzony.prawo dżungli i tyle

BYŁY PRACOWNIK

ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ W 100% ( usunięte przez administratora )NIE MIAŁEM SUMIENIA TAM PRACOWAĆ!!

Zostaw opinię o POLLANA - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLLANA