Eryk Połeć Erpol
0 0 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 137 dni.

Jaka jest kultura pracy w Eryk Połeć Erpol? Obowiązuje typowy dress code?

Vic Nowy wpis

Firmy Eropol nie mogę polecić, gdyż wykonywali opryski już 4-krotnie, niestety bezskutecznie. Biuro reklamacje uznaje, ale technik wynajduje - bez znajomości okoliczności - różne powody, dla których zasadność reklamacji sam kwestionuje. Za dojazd liczy 80 zł i bezceremonialnie wychodzi! Zakrawa to na firmę krzak, która pobiera opłaty za usługi, których skuteczność jest wątpliwa i kestionuje reklamacje, których koszt musiałaby pokryć sama. BARDZO SŁABA SKUTECZNOŚĆ za to CENY NIENAJNIŻSZE ;-) Moje sugestie dla Eryk Połeć Erpol: chwalić się tylko osiągnięciami faktycznymi, nie naciągać kientów na koszty, bo to nie popłaca na przyszłość Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Skąd mam znać atmosferę u pracodawcy, skoro zgłoszenia składa się na infolinii

Tak2Nie

Anna Nowy wpis

Firmy Erpol nie polecam. Pomimo trzykrotnej dezynsekcji rezultatu nie było. Prusaki nic sobie nie robiły z oprysków. Dopiero po interwencji konkurencji problem został rozwiązany.

Tak1Nie

Nie polecam

Popieram opinie. Firmę omijać szerokim łukiem. Szefostwo robi wałki na umowach i wszystkim co się da. Nic nie jest takie jak pięknie mówili na rozmowie kwalifikacyjnej. Wałki z zarobkami, premiami i urlopami których tak na dobrą sprawę nie ma ( chyba że pójdziesz na bezpłatny ). Pani właścicielka zachowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy i udaje, że zna się na przepisach kodeksu pracy.

Tak1Nie1

Ewelina Nowy wpis
@Nie polecam

Może zechcesz również podzielić się swoją opinią dotyczącą atmosfery panującej w Eryk Połeć Erpol? Jestem ciekawa, jak oceniasz relacje z pozostałymi współpracownikami i jak wpływa ona na efektywność Waszego zespołu. Atmosfera w pracy jest ważna dla co trzeciego pracownika w Polsce, dlatego warto poruszyć tę kwestię.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Eryk Połeć Erpol? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

DDD były pracownik

Nikomu nie polecam tej firmy jako pracodawcy. jakieś szemrane,dziwne umowy,mam na to dowody. Proszę nie ufać szefostwu na wstępnej rozmowie kwalifikacyjnej i to co opowiada i obiecuje nijak się ma do późniejszego stanu rzeczy .Generalnie jeżeli chodzi o wiedzę na temat profesji którą się zajmują to muszę przyznać,że mają dużą wiedzę i doświadczenie w tym co robią,ale jako pracownik zdecydowanie nie polecam u nich pracy. Należy omijać bardzo dużym szerokim łukiem. pozdr.

Tak5Nie

byly pracownik

Zarobki moga byc ale z szefem nie moglem sie dogadac, dlugo nie da sie pracowac, i bardzo duso pracy jak na jedna osobe. Nie wiem czy wytrzyma ktos tam dluzej niz 2 miesiace.

Tak17Nie

Zostaw opinię o Eryk Połeć Erpol - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie