Wasza Żywieniowa Polska Sp. z o.o.

Opinie o Wasza Żywieniowa Polska Sp. z o.o.

Pracowałem tam wtedy jeszcze kiedy były normalne umowy, mielismy nawet telefon słubowy:) Ale Kadra jest extremalnie słaba, zero szkoleń... Firma krzak, nie polecam nikomu...

Nie pracowałem tam długo i nikomu nie polecam. Niby jesteś przedstawicielem a chodzisz na nogach jak pajac po Katowicach i dzwonisz do klientów z własnego telefonu. Wynagrodzenie - może lepiej się nie wypowiem. Typowa firma "kogucik".

A.

Przestrzegam przed tą firmą. Kadra zarządzająca traktuje ludzi jak idiotów. Kierownik mobinguje pracowników, sam nie robi nic (no może poza przebywaniem na siłowni w godzinach pracy lub załatwianiu swoich spraw). Zarządzanie tak marne, że szkoda się na ten temat wypowiadać. Firma nie ma pojęcia o tym co robi. Zatrudniają na umowę zlecenie jako przedstawicieli handlowych na terenie całego śląska ale nie dają potrzebnych do tego narzędzi. Trzeba chodzić na nogach, bo jak twierdzą samochód nie jest potrzebny do tej pracy! Czasem z łaską zawiezie ale odbierze wtedy kiedy będzie miał czas. Biuro ma się u siebie w domu. Telefon "wyżebrany" po roku - wcześniej trzeba było dzwonić ze swojego prywatnego! Szkoleń żadnych. Pracownik zostaje wyrzucony na głęboką wodę a wymagania są ogromne. Kontrola co do godzin pracy czyli nie ma systemu zadaniowego jak to jest na umowie zlecenie. Premia dla pracowników oczywiście wypracowana sumiennie nie została wypłacona. Przestrzegam jeszcze raz ! Nie ma nic gorszego niż ta firma. Prawdopodobnie firma zmieni nazwę !

Zostaw opinię o Wasza Żywieniowa Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wasza Żywieniowa Polska Sp. z o.o.