Opinie o Grupa Promomedia Łukasz Rubacki w Police

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Grupa Promomedia Łukasz Rubacki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Promomedia Łukasz Rubacki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Promomedia Łukasz Rubacki w Police

Magda Nowy wpis

(usunięte przez administratora) sprawa poszła do sądu . Uważajcie bo probuje juz nawet w budowlance . Do zobaczenia w sądzie

Maciuś z Pcimia

Firma MAGICZNE KOSZE (magicznekosze.pl) skorzystała z usług Łukasza Rubackiego. Dzwonie do nich i pytam się jak mogę usunąć swój adres z bazy danych firmy rozsyłającej spam. Dostałem dane do Łukasz Rubackiego : 790621055, promomedia@onet.pl, promo-media.pl. JEDNA FIRMA KRZAK KORZYSTA Z DRUGIEJ FIRMY KRZAK. Telefon nie odbiera, strony nie ma, mail na domenie onetowej... Pani w MAGICZNYCH KOSZACH jak usłyszała, że rozmowa jest nagrywana spanikowała i się rozłączyła. A żeby było ciekawiej, dostałem ofertę jako firma, której właścicielem byłem kilka lat temu. Łukasz - zabierz się za siebie - nie wciskaj firmom podobnym jak twoja ciemnoty.

Łukasz Rubacki - Grupa Promome
@Maciuś z Pcimia

Szanowny Panie. Dlaczego narusza Pan dobre imię mojej firmy? Dlaczego publikuje Pan nieprawdziwe informację w internecie? Otóż jeżeli otrzymał Pan od naszej firmy ofertę handlową oznacza to, że świadomie zapisał się Pan do naszego newslletera i wyraził Pan zgodę na otrzymywanie ofert handlowych. Nikt za Pana tego nie mógł zrobić, wszystkie zgłoszenia weryfikujemy. Wszystko mamy rejestrowane w systemie i w każdej chwili można zweryfikować kiedy właściciel danego adresu e-mail wyraził zgodę na otrzymywanie ofert handlowych. Nie ma sensu pisać bzdur. Ponadto w stopce każdego e-maila umieszczony jest odnośnik do wypisania się z otrzymywania ofert handlowych. Negatywną opinię w internecie jest bardzo łatwo otrzymać. Czy Panu byłoby miło, gdyby na Pana temat pisał ktoś sprzeczne informacje? Większość opinii wystawionych na niniejszej stronie to zwykłe pomówienia, wystawione przez konkurencyjne firmy, które nigdy ze mną nie współpracowały. Firma, która ma mi coś do zarzucenia podpisała by się przynamniej z imienia i nazwiska lub nazwy, a nie podpisywałaby się w stylu „nick” lub „skkr”. Jeżeli ktoś jest zainteresowany prawdziwymi i sprawdzonymi referencjami od moich kontrahentów to zapraszam do kontaktu pod adresem: biuro@lukaszrubacki.pl, wówczas mogę przekazać dane do firm, którym wykonuje lub wykonywałem jakiekolwiek realizację. Na wiadomości i telefony zawsze odpowiadam. Autor postu nigdy do mnie nie dzwonił ani nie pisał. Proszę każdą osobę o trochę rozwagi, naprawdę negatywną opinię w internecie może wystawić każdy, nawet konkurencyjna firma. Każdą osobę, która ma jakiekolwiek wątpliwości o działalności firmy zapraszam do kontaktu oraz na szczerą rozmowę. Pozdrawiam serdecznie.

@Łukasz Rubacki - Grupa Promome

By naruszać dobre imię firmy należy je pierwyj posiadać. Pan Łukasz Rubacki nie posiada ani dobrego imienia firmy ani też nie ma pojęcia - co mogę udokumentować - o zarządzaniu danymi osobowymi. Panie Łukaszu - czy Pan rzeczywiście życzy sobie wiadro pomyj na głowę?

Filip Nowy wpis
@Łukasz Rubacki - Grupa Promome

Dwukrotnie klikałem - WYPISZ SIĘ - bez skutku... maile wracają po miesiącu.

??? Nowy wpis

@Franek o co chodzi? coś jest nie tak z tym miejscem?

Franciszka Nowy wpis
@???

Wpisz w Google "Kto stoi za podejrzaną zbiórką na chorego Franka?" i poczytaj, to co znajdziesz, najprawdopodobniej pod pierwszym linkiem.

Franek

Dzień dobry. Jestem ekspertem od fałszywych zbiórek pieniędzy i rozsyłania spamu. Czy dobrze zaaklimatyzuje się w pańskiej firmie?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Grupa Promomedia Łukasz Rubacki? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
prokurator

Spakował się Pan już? :)

Sao can

Strona wysyła spam i meczy użytkownikow

zainteresowany

Podpowiecie mi czy firma jest zainteresowana nowymi pracownikami?

Jak teraz wygląda sytuacja z szefem? Firma w ogóle istnieje? Bo w sumie tak tu piszecie, jakby pracował tu (albo i nie) sam szef

Antonina
@Michał

Nie ma żadnego szefa ;) to tzw. samozatrudnienie, gdzie koleś, małolat, z garażu mamy napierdziela spamem ;)

Emilia
@Antonina

Czyli Promomedia nie zatrudnia żadnych pracowników? Właściciel nie rozwija swojej agencji? Ktoś wyjaśni tę kwestię bardziej szczegółowo?

Radek

Dostałem spam od tej firmy. W stopce maila jest notka niezgodna z RODO- "'Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej jako RODO informujemy, że otrzymałeś niniejszą wiadomość ponieważ wyraziłeś zgodę na otrzymywanie ofert handlowych rejestrując się na stronach partnerskich, akceptując przy tym Regulamin dalej jako OWU. Zgodnie z powyższymi Ogólnymi Warunkami Umowy nawiązując współprace z naszym podmiotem wyraziłeś/aś dobrowolną zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych w postaci niniejszego adresu e-mail. Mając na uwadze obecne przepisy ustawy z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej jako RODO informujemy, że w każdej chwili masz prawo do zaprzestania przetwarzania Twoich danych osobowych w postaci niniejszego adresu e-mail. Aby tego dokonać Kliknij tu" . Telefonu podanego w WHOIS nie odbiera Domeny promomedia24.pl virtualweb.pl promo-media.pl seomedia.szczecin.pl a nawet lukaszrubacki.pl,nie istnieją/zostały przejęte. Domena na którą dostaję spam, nie była aktywna kilka lat a ja nie wyrażałem zgody na marketing podszywający się pod znaną markę CCC.

Karol

Spam na spamie. Tragedia. W poniedziałek zgłaszam do RODO

Krzysztof
@Karol

Oby tak było jak piszesz. SPAMEROWI należy się solidna kara, ale przypadek zgłoszony nie może być odosobniony. Rubacki jest wyjątkowo rozpuszczonym dzieckiem systemu, któremu brak konsekwencji.

Daria

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w tej firmie? Może ktos opisać?

Mieczysław

@Łukasz, czy mógłbyś uargumentować swoją opinię? Czemu uważasz, że firma Virtualweb Łukasz Rubacki ma duże długi? Jesteś w posiadaniu pewnych i sprawdzonych informacji na ten temat? Marcin, dziękuję za opinię, czy możesz coś więcej powiedzieć o atmosferze pracy w firmie Virtualweb Łukasz Rubacki? Jak oceniasz system motywacyjny pracodawcy o ile taki występuje? Są jakieś punkty w tej pracy, które wymagają zdecydowanej zmiany?

Marcin Kaczmarek
@Mieczysław

Nie wiem na prawdę skąd się biorą tak negatywne opinie. Pan Łukasz codziennie rozmawia ze swoimi kontrahentami, przyjeżdżają nawet do biura w Szczecinie, gdzie zostają im udzielane różne informacje. Najwyraźniej konkurencja, która jest duża w tej branży chce skutecznie zaszkodzić firmie, w której pracuje. Systemu motywacyjnego nie ma. Wypłaty są zawsze na czas. Pracownik chce dzień czy dwa urlopu to bez problemu dostaje. Nie ma żadnego rygoru. Na prawdę jak ktoś z Państwa chce poznać firmę od środka to zapraszam do Szczecina, wówczas zobaczą Państwo na własne oczy jaki jest właściciel i jego firma. Proszę nie wierzyć słowom konkurencji i tym opiniom, które są "naprodukowane" przez konkurencyjne firmy, które nawet nie mają ochoty się podpisać z prawdziwego imienia i nazwiska. Czemu "firma niezadowolona z usług" lub "nick" nie podpisali się choćby z imienia czy nazwiska? Odpowiedź jest prosta. Ci autorzy to konkurencyjne firmy, które chcą zaszkodzić marce Pana Łukasza. Wszystkich zainteresowanych prawdziwymi i sprawdzonymi opiniami naszych klientów zapraszam do kontaktu (biuro@promomedia24.pl). Z chęcią udzielimy informacji na temat naszych Kontrahentów, z którymi na codzień współpracujemy i to oni przekażą Państwu prawdziwe opinie.

Mariusz Drzycimski
@Marcin Kaczmarek

Kolejny fejkowy koloryzujący komentarz. Pan Rubacki ma gigantyczne długi w Urzędzie Skarbowym nr 1 w Szczecinie co łatwo można sprawdzić

Łukasz Rubacki

Oto ironia... dowód: Dowód: https://postimg.cc/image/3l6hlwlj1/

Antek
@Marcin Kaczmarek

Bueheheheheheheehehe, dobry żart ;) Ja chętnie wpadnę do Szczecina aby dać temu spamerowi w klawiaturę.

Też Łukasz
@Marcin Kaczmarek

To "Pan" Łukasz przyjmuje w tej piwniczce, którą Ty nazywasz biurem? Przecież ten człowiek to wirtualny przedsiębiorca.. nie ma zielonego pojęcia o biznesie - bazuje jedynie na lewej (prawdopodobnie kradzionej) bazie adresów e-mail i oferowanych przez siebie na allegro "usługach marketingowych".

krk

To i ja muszę przestrzec przed Virtualweb Łukasz Rubacki - pieniądze wyrzucone w błoto. Ani zleconego skryptu, ani zwrotu pieniędzy..

Iwo

Tak spokojnie na forum bo dobrą pracę macie? Może jednak ktoś cos napisze?

Anon

Jak można się wypisać od tego szmaciarza z bazy?

Nie ma innego wyjścia
@Anon

Zgłoś do UODO i do prokuratury

Lolek

Niepokojące są niektóre wpisy. Myślałem o pracy i teraz zupełnie nie wiadomo co sadzić.

Bw

(usunięte przez administratora) i kombinator! Omijać szerokim łukiem! Bierze zaliczki i zapada się pod ziemię.

skkr

proszę uwazac na tego człowieka płacisz i nie otrzymujesz tego za co zaplaciłes

@skkr

2018 i nic się w tej kwestii nie zmieniło.....

Firma kompletnie nie rzetelna ! Nie odpisują na e-maile, nie odbierają telefonów....zero kontaktu. Oferują usługi i skrypty, których nie są w stanie wykonać/zrealizować. Przestrzegam przed tą firmą - strata czasu i pieniędzy ! Moje sugestie dla Virtualweb Łukasz Rubacki: Sugestie? Szanować Klientów i wykonywać zlecenie za które Klient zapłacił.... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szacunek do ludzi !

Joanna

z tego co miałam przyjemność z panem (usunięte przez administratora) przez FB to niestety jest NIESOLIDNY!!! nie wywiązuje się z obietnic!!! uważajcie!!! dopóki nie dostane zamówienia będę wszystkich informować jakim jest człowiekiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Promomedia Łukasz Rubacki - Police

• Jak się pracuje w Grupa Promomedia Łukasz Rubacki?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Promomedia Łukasz Rubacki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Grupa Promomedia Łukasz Rubacki
1.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Szosa Polska 54 lok. 1
    71-800 Police