Opinie o Kancelaria Adwokacka Adw. Dorota Wojdyło-Nafalska w Chełm

counter
Klient

Pani Dorota nie jest odpowiednia osoba do prowadzenia, spraw klientów (usunięte przez administratora) nie odbiera telefonow kłamie ze zajęła się doarwa a nie ruszyła palcem. Wxiela zaliczkę nie wystawiając paragonu ani faktury.umawisjac się z klientem kłamie ze jest na zwolnieniu a tymczasem lata po sklepach

@Klient

Panią adwokat powinna zainteresować się izba adwokacką....i urząd skarbowy. Nie wiem skąd czerpie informacje do udzielania porad za które nie wystawia paragonów a liczy sobie słono .

Kasia Nowy wpis

Czy w kancelarii można odbyć praktyki lub staż i czy jest on dodatkowo płatny?

Klient

Wielka porażka. Brak kontaktu nie wywiązywanie się ze swoich obowiązków. Godło na ścianie do czegoś zobowiązuje. Państwo w państwie. Czy masz kraj na to pozwala żeby adwokat oszukiwał kłamał. Omijajcie szerokim łukiem.

nieeeee

Brak kontaktu .Nie odbiera telefonów I non stop przekłada spotkania do których sumujac nie dochodzi

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Natalia

@Niezadowolony klient Warto zwrócić uwagę gdzie wysyłamy swoje uwagi. To jest akurat forum dla pracowników!

Klient

Nie polecam. Rok temu potrzebowałem pomocy odnośnie niezaplaconych faktur. Udałem się do adwokat i. Rok minął rozumiem że sądy działają z opóźnieniem. Ale sprawa wygląda następująco. Dzwoniłem pytalem jak sprawy się maja. Albo tel odebrała albo bawiła się w sms. Po wiedziała że sprawa w toku za jakiś czas mówi że sprawa trafiła do innego miasta więc znow się wydłużylo. Kilka miesięcy że ma nakaz ale ze niby źle wypisali w sądzie poszło do poprawy. Kilka miesięcy jest nakaz. Dzwoni y umawiamy się na spotkanie Odwołuje raz drugi trzeci tel milczy w domu dzwi nie otwiera. Więc proszę aby wysłała poczta. Mówi że wysłała. Dzień mija tydzień mija nakazu brak. Poszlem po konsultacje z innym adwokatem. Co się okazuje. Żadnej sprawy nie było. Papiery przelezaly prawie 1.5 roku. Nie polecam.. Omijać szerokim łukiem. Na takim stanowisku brak kompetencji i szacunku dg o drugiego czlowieka. Państwo w Państwie

Nie polecam.Zajela sie sprawa i jej nie dokończyla.kilka tygodni prosimy o nakaz twierdzi ze wyslala poczta i fo dnia dzisiejszego go nie dostalismy Nie odbiera telefonów nie kończy sprawy lekcewazy klienta .malo tego twierdzi o zmianie przepisow co kontaktujac sie z innym prawnikiem nie jest prawda.

Czy jesteś zadowolony z pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Adw. Dorota Wojdyło-Nafalska w miejscowości Chełm? Dodaj opinię i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o firmie Kancelaria Adwokacka Adw. Dorota Wojdyło-Nafalska może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o zatrudnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adw. Dorota Wojdyło-Nafalska - Chełm

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad