Opinie o Pichura Józef Adwokat w Katowice

Pichura Józef Adwokat
0 0 2 5 1
katowiczanin Nowy wpis

do tego stopnia oszust perfidny że chciał z majątku który się należał wdowie po byłym właścicielu Wiesławie niezyjacym już właścicielu firmy transportowej z katowic jas chciał ja z tego majątku okraść a sprawę doskonale znam z byłą wieloletnią dysrektor firmy transportowej jas z katowic to katowicki perfidny oszust i dziwie się ze takiego oszusta maja w kancelarii popiołka po prostu nie znaja jego przeszłości ani dobrze opinii na slasku a ta opinia o pichurze jest bardzo zła i pichura nigdy dobrej opinii nie miał a gdyby ta opinie dobrze poznali to dawno pichure z tej kancelarii by wyrzucili ostrzegam wszystkich przed usługami adwokata Pichury józefa z katowic.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
katowiczanin

z tego co wiem obsługuje katowicki jas człowiek nieuczciwy mówiła mi o tym była dyrektor jasu nieuczciwy i mało wiarygodny oszust po prostu najlepiej trzymać się od nie go z daleka chciał oszukać wdowe po byłym właścicielu jasu.poprostu jest nieuczciwy dla pieniędzy zrobi wszystko ostrzegam przed pichurą adwokatem a prawnik kiepski miał trudności żeby ukonczyc pawo w Katowicach kiepski prawnik.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Pichura Józef Adwokat - Katowice

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Pichura Józef Adwokat