Kancelaria Adwokacka Marcin Mamiński

Kancelaria Adwokacka Marcin Mamiński

Opinie o Kancelaria Adwokacka Marcin Mamiński

Sławomir

@Gisciu, czyli Ty pozytywnie oceniasz współpracę z Kancelarią Adwokacką Marcin Mamiński? Czy możesz powiedzieć na jakich warunkach byłeś zatrudniony? Jak wyglądała Twoja praca? Jakie miałeś obowiązki?

Gisciu

Pracowalem u pana Marcina i szczerze jak. Ktos chce pracowac to i bedzie zadowolony z wspolpracy i z pieniedzy jak ktos nie wie na czym polega praca kierowcy szofera ochrony to niecg sie. Nie wypowiada.ja jezdzilem z bydgoszczy do pracy di pana Marcina mialem dobra pensje.zakwarerowanie pmagne przez pracodawce.i zadnej sytuacji jak wyzej wymieniacie.nie pasuje wam to. Do .kopakni za 5zl ribic a nie oczerniac .mecenasa.

Sławomir

Kto jeszcze wypowie się o tej Kancelarii? Podzielacie opinię@Chachu i @Lopez? A może macie odmienne zdanie? Podzielcie się opiniami, tymi pozytywnymi jak i negatywnymi. Na pewno będą pomocne dla naszych użytkowników forum.

Lopez

Ostrzegam przed ta kancelaria. To (usunięte przez administratora) i brak szacunku do ludzi. Pan Marcin posciagal sobie niewolnikow ze srilanki. To jak traktuje ludzi wraz z ojcem wroci do niego

Chachu
@Lopez 14.04.2018 15:22

Dokładnie sie zgadzam. Całkowity brak szacunku do ludzi przez Pana M.M. Pracowałem jako kurier/goniec i sam czasami czułem sie jak niewolnik za niskie pieniądze i brak możliwości jakiegokolwiek wolnego praktycznie przez rok pracy. Przekręcane umowy o prace na najniższe możliwe zarobki, pensje w kopertach. Sam w ciagu roku widziałem ile ludzi przyszło, ilu odchodziło i w jaki sposób byli traktowani.

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

Ren

Możesz napisać coś więcej ? Mam tam rozmowę o prace

Rdb

Czyli nie warto iść na rozmowę o prace ?

Syn

Jest dobrze

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka Marcin Mamiński - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Marcin Mamiński