Kostecki Sebastian Kancelaria Adwokacka Adwokat

Łódź

Opinie o Kostecki Sebastian Kancelaria Adwokacka Adwokat

tamko

Pan mecensas sumienny i kontaktowy, ale bardzo drogo i sprawa się rypła. Doradza co zrobić, ale sam z siebie bez inwencji. Ogólnie ok, ale więcej nie.

pawiec

Polecam usługi adwokata [usunięte przez moderatora] cechuje go rzetelność profesjonalne podejście do przedstawionej sprawy wyczerpujące wyjaśnienie dotyczące zagadnienia dobry kontakt i telefoniczny i meillowy z mecenasem. Po prostu mogę tylko podziękować i z czystym sumieniem polecić mecenasa osobą szukający pomocy w sprawach cywilnych którymi zajmuje się pan mecenas.

Zostaw opinię o Kostecki Sebastian Kancelaria Adwokacka Adwokat - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kostecki Sebastian Kancelaria Adwokacka Adwokat