Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Zamojski w Brzeg Dolny

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Zamojski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Zamojski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Zamojski w Brzeg Dolny

MałgorzataTdtr

Polecam Pana mecenasa Marcina Zamojskiego,dzięki jego profesjonalizmowi prawda się obroniła. Pan mecenas jest dokładny w bardzo dobrym kontakcie ze swoim klientem. Dziękuję i szczerze polecam.

Estera Nowy wpis

Widzę, że ktoś pytał już o praktyki, ale chciałabym jeszcze o coś zapytać. Dajcie znać, czy są one płatne, czy trzeba odbywać godziny za darmo? Poza tym, napiszcie, czy jest szansa, aby po zakończeniu praktyk zostać tutaj zatrudnionym.

Szukam kancelarii, w której zrealizuję swoje praktyki studenckie. Da się je odbyć właśnie tutaj? Jesteście w stanie napisać, w jakich dniach i w jakich godzinach musiałbym być dyspozycyjny? :-) No i co należałoby do moich obowiązków.

Cześć Wam! Wiecie gdzie znajdę do tej Kancelarii oferty pracy? Nigdzie w sieci się nie ogłaszają, że szukają pracownika. Znalazłam info, że kancelaria jest działalnością gospodarczą, myślicie że po prostu Pan Marcin pracuje sam i dlatego nikogo nie szuka? Może znajdą się tutaj jacyś aplikanci, którzy jednak pracowali w kancelarii i mogliby powiedzieć cokolwiek o warunkach pracy, bo jak na razie to widzę tylko opinie samych klientów..

MałgorzataTdtr Nowy wpis

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Zamojski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Jasiek

Zaglądają tutaj pracownicy kancelarii? Może podpowiecie czy istnieje tutaj opcja odbycia praktyku/stażu, ale odpłatnie? Są szansa na późniejsze zatrudnienie jeśli tak? Można się czegoś rzeczywiście nauczyć? Dajcie proszę znać

Czy Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Zamojski zapewnia kartę multisportu?

Małgorzata

Adwokat godny polecenia; rzetelny, opanowany. Biegła znajomość prawa, nie (usunięte przez administratora) nie obiecuje cudotwórstwa. Fachowa pomoc w każdej sytuacji, pozostaje w stałym kontakcie z klientem, nie przerzuca spraw na aplikantów. Nie dąży do eskalacji problemu a szuka sposobu na jak najszybsze jego rozwiązanie.

Monika. M

Pan Mecenas to kompetentny i profesjonalny adwokat. Potrafi wczuć się w sytuację klienta, skutecznie pomóc w trudnej sytuacji i doradzić najlepsze rozwiązanie. Jest przygotowany do rozpraw i celnie dobiera argumenty. Przez cały okres współpracy mogłam dzwonić i otrzymywać porady telefoniczne. Sprawa zakończona pomyślnie:) P.S - z takim Mecenasem można iść nawet na wojnę :) Serdecznie polecam !

Katarzyna
@Monika. M

Piszesz, że jest przygotowany do rozpraw, a czy wiesz, czy do przygotowania się ma jakiegoś researchera, który zbiera dla niego informacje lub jakoś układa zdobytą wiedzę właśnie w argumenty? U Ciebie robił to sam, czy ktoś zatrudniony?

Mieczysław

Mam przez to rozumieć, że miałeś okazję korzystać z usług prawniczych, które mecenas ten oferuje? Dobrze zrozumiałem Twój wpis? Napisz, proszę bo chcę dobrze wszystko zrozumieć. Może będziesz tak miły i napiszesz coś jeszcze. Zawsze miło jest dowiedzieć się czegoś nowego o danej firmie.

...

@Dawid dokładnie, mnie też interesują opinie pracowników, a nie klientów - od tego jest to forum....

An

Pan Marcin jest najlepszym mecenasem, poświęca dużo czasu dla klienta, jest bardzo zaangażowany w sprawę. Zawsze odpowiada na nurtujące pytania i oczywiście sprawy zawsze kończą się z korzyścią dla klienta.

Dawid

Dobrze jest poczytać tak pozytywne opinie klientów tylko żałuję, że nikt z pracujących osób nie zamieścił informacji jak się pracuje.

Katarzyna B

Pan Marcin jest profesjonalistą w każdym calu, sprawy zostały załatwione szybko i sprawnie, a co najważniejsze z korzyścią. Wszystkie kwestie szczegółowo wyjaśnione- pomoc merytoryczna na każdym etapie. Kontakt doskonały.

Roksana

Pan Marcin Zamojski prowadził moją sprawę o przywróceniu do pracy, to adwokat godny polecenia i zaufania. Bardzo rzetelny do sprawy podchodzi ze starannością i zaangażowaniem, znajduje zawsze czas na zadawane pytania i zawsze odpowiada. Pomimo zakończenia sprawy sądowej nie pozostawił mnie bez dalszej pomocy i pomógł wyegzekwować wyrok sądu u pracodawcy. Bardzo gorąco polecam i bardzo dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Zamojski - Brzeg Dolny

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Zamojski
  • Mikołaja Kopernika 1 lok. 4