Jabłońska-Woźna Anna Kancelaria Adwokacka

Poznań

Opinie o Jabłońska-Woźna Anna Kancelaria Adwokacka

To Ja

„Lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność” Omijaj szerokim kręgiem tą osobe ...żal, pieniądze są widocznie mocniejsze niż odruchy serca... czy też lojalność zwykła -etyka poszła zupełnie w las !

SAMANTA

prawnik jak lekarz powinien posiadac pewne zasady łamiąc je - grozi ślepotą Nie polecam! Pani mecenas pobrała pieniądze z góry, a potem starała się namówić mnie żebym ustąpiła, brała stronę mojego ex, nie słucha, nie pamięta faktów, pisma pisane ogólnikowo. Strata czasu i pieniędzy.

Zostaw opinię o Jabłońska-Woźna Anna Kancelaria Adwokacka - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jabłońska-Woźna Anna Kancelaria Adwokacka