Fonfara Wanda Kancelaria Adwokacka

Opinie o Fonfara Wanda Kancelaria Adwokacka

Krzysztof

Broń Boże od tego adwokata! odradzam i odradzam, zmarnowana kasa. nieznajomość prawa!

Marcin

Odradzam!!!!

user

ZDECYDOWANIE OSTRZEGAM I ODRADZAM ! kompletny brak zaangazowania , niegrzeczny i opryskliwy stosunek do klienta, kompletny brak kontaktu, mala wiedza, brak woli wygrania sprawy , wykorzystywanie wylacznie aplikantow do spraw sadowych, wysokie ceny nieadekwatne do wkladanego przez macenas Fonfare wysilku. ODRADZAM !!!

saradam

pani mecenas jest do DDDD na swym przykładzie to moge stwierdzić -- doj od mojej byłej żony kase a nie potrafi załatwić podstawowej sprawy przykład :sprawa dotyczy pełnomocnictwa i w tym pełnomocnictwie jest napisane że moge zrobić z tym co mi się podoba i dalej że moge zrobi darowizne to pani prowadzi do tego aby wyciągnąc pieniądze od powódki że ja musiałbym zrobić darowizne i był szczodry po rozwodzie dla byłej żony za co dostała reprymende od sędziego w ciechanowie dalej widząc że wszystkie srodki zgromadzone w trakcie małżeństwa są srodkami wspólnymi prowadzi dalej do tego że napisałem oświadczenie ze posiadałem dochody to doprowadziła do tego że była żona wydała kupe kasy aby dowieść że wyszły inne sprawy ale czekam na wyro będzie po 10,03,2015

Zostaw opinię o Fonfara Wanda Kancelaria Adwokacka - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fonfara Wanda Kancelaria Adwokacka