adwokat Plebanek Irena, adwokat Plebanek Seweryn - Kancelaria Adwokacka

Opole

Opinie o adwokat Plebanek Irena, adwokat Plebanek Seweryn - Kancelaria Adwokacka

#

Znajomego instruował jak ma zeznawać by utrudnić pracę śledczym i sądowi, a na koniec całą winę za popełnione przestępstwo próbował obarczyć jakieś służby ale sąd nie podzielił tej argumentacji. Nie wydaje się to być profesjonalne. Zawód adwokata jest zawodem zaufania społecznego - nie można go nim obdarzyć.

z

Nie powinien reprezentować samorządu. Przeważnie wszystkie skargi pokrzywdzonych przez nieuczciwych adwokatów klientów ma w zwyczaju "zamiatać pod dywan".

Zostaw opinię o adwokat Plebanek Irena, adwokat Plebanek Seweryn - Kancelaria Adwokacka - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie adwokat Plebanek Irena, adwokat Plebanek Seweryn - Kancelaria Adwokacka