Subsidium Kancelaria Prawna Gasperowicz Jacek

Elbląg

Opinie o Subsidium Kancelaria Prawna Gasperowicz Jacek

Roman

Prawda! Niech się każdy zastanowi zanim zostawi temu "prawnikowi" pieniądze. Gorąco nie polecam!

Klient

Bzdura !!! Mecenas godny polecenia. 100 % skuteczny . Warto wydać kasę wiedząc o pozytywnym załatwieniu sprawy. Co do znajomości prawa ,moim skromnym zdaniem WIELKA.

kn
@Klient 18.11.2016 20:59

Cienki jeste.. Klienci rezygnuja przed pierwsza sprawa..

Dominika

Bardzo słaby adwokat, tylko wkurzył Sędziego a ja straciłam pieniądze.

Tomasz Golenda

Tragedia, facet nie ma zielonego pojęcia o prawie, jakiś nowy chyba albo niezbyt dobry.

Zostaw opinię o Subsidium Kancelaria Prawna Gasperowicz Jacek - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Subsidium Kancelaria Prawna Gasperowicz Jacek