Gularowski Krzysztof Kancelaria Adwokacka

Kołobrzeg

Opinie o Gularowski Krzysztof Kancelaria Adwokacka

klikacz

Do Q@adwo.com Pan, panie, zmyślasz. Powiedz pan jak wygląda kancelaria Gularowskiego od środka i kiedy pan u tego oszusta pracowałeś ?

Q@adwo.com

pracowalem w kancelari i swietnie bylo, duzo sie nuczylem, wy konkurencja zmieciecie kydego y pltformy byleby zgrnac kase dla siebie

klikacz

Artykuły w „Gazecie prawnej” z 12 marca 2013 r. „Nie ma metody na nieuczciwych.....” , „Dziennik Gazeta Prawna”, z 2 sierpnia 2013 r., czy wreszcie reportaż Pawła Kaźmierczaka z 29 października 2013 r. w TVP 2 wszystko o tym adwokacie

Zostaw opinię o Gularowski Krzysztof Kancelaria Adwokacka - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gularowski Krzysztof Kancelaria Adwokacka