Causa Kancelaria Prawna Maciej Radomski

Świdnica

Opinie o Causa Kancelaria Prawna Maciej Radomski

Tomek

Ja mam z kolei kompletnie odwrotne wrażenia. Miałem problemy z uzyskaniem odszkodowania od ubezpieczyciela, poszedłem do Pana Macieja, po przedstawieniu sprawy powiedział mi czego jeszcze będzie potrzebował ode mnie, jak wygląda sprawa z prawnego punktu widzenia, bardzo rzeczowo. Sprawa od razu nabrała tempa, także polecam.

kaja

Jeśli szukasz dobrego radcy prawnego to Maciej Radomski napewno do nich się nie zalicza papiery przetrzymywal miesiąc czasu 1000 zł. Wziął i nic po za tym nie zrobił polecam Gołebiowskiego z rynku w tydzień czasu załatwił wszystko co było trzeba za połowę kwoty

Zostaw opinię o Causa Kancelaria Prawna Maciej Radomski - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Causa Kancelaria Prawna Maciej Radomski