Katarzyna Dworska Adwokat Kancelaria Adwokacka

Oszustka, nastawiona na zysk, olewa sprawy, byle skasować

Krzysztof P
@Stok 29.12.2015 19:43
Oszustka, nastawiona na zysk, olewa sprawy, byle skasować

Wypowiedzieć się źle na temat Pani Mecenas, to tak jakby skłamać. Życzyłbym sobie żeby każde adwokat był tak profesjonalny, skrupulatny i rzeczowy jak Pani Mecenas.

Piotr
@Krzysztof P 31.08.2017 12:25

Potwierdzam opinię Pana Krzysztofa. Pani mecenas zawsze bardzo profesjonalnie podchodzi do rozprawy, kontakt bezproblemowy i co najważniejsze uczciwa.

Zostaw opinię o Katarzyna Dworska Adwokat Kancelaria Adwokacka - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Katarzyna Dworska Adwokat Kancelaria Adwokacka