Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Krukowska-Konik

Katowice

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Krukowska-Konik

Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Krukowska-Konik

zbój

Bardzo dobry karnista interesuje się klientem , chodzi na wszystkie rozprawy i o każdej porze służy pomocą

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Krukowska-Konik - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Krukowska-Konik