Sklep Dantes Suknie Ślubne Danuta Kucia

Brzesko

Opinie o Sklep Dantes Suknie Ślubne Danuta Kucia

ula

jezeli chcecie pracowac na 2 etaty a brac jak za 1 to ,,trafilyscie,,drogie panie idealnie a, oprocz tego jazgoczaca szefowa i strach i trzesawka w oczach pracownicy to dodatkowy atut ktory zaserwuje wam po przyjeciu do pracy przyszla ,,szefowa,, w tym sklepie . pozdrawiam ula

ola

nie polecam tego miejsca jako miejsce pracy wlascicielka mysli ze moze ludzmi rozporzadzac jak bydlem ..

agata

zdecydowanie trudno sie pracuje w sklepie,,dantes,, brzesko .poniewaz wlasciciele sa nie kulturalni w szczegolnosci pani danuta kucia . razacy brak kultury w stosunkach interpersonalnych miedzy pracodawca a pracownikiem.odradzam prace w tym sklepie poprzednia pracownica na rozmowe z pacodawca truchleje.

Zostaw opinię o Sklep Dantes Suknie Ślubne Danuta Kucia - Brzesko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Dantes Suknie Ślubne Danuta Kucia