Venus Salon Sukien Ślubnych Komunijnych i Wizytowych

Łódź

Opinie o Venus Salon Sukien Ślubnych Komunijnych i Wizytowych

kama

Ja zamawiałam suknię w fili na Jaracza 15 mają tam piękne suknie w bardzo dobrych cenach.... moja suknia jest jak z bajki, bo wymarzyłam sobie księżniczkę. Co do obsługi panie bardzo pomocne, miłe i uśmiechnięte a to bardzo ważne. Dobrały mi wszystkie dodatki a welon dostała gratis polecam suknie-venus.pl

kasia

Venus uszyło mi przepiekną i orginalną sukienkę. Jestem pewna, że żadna panna młoda nie ma podobnej, bardzo dobra jakoś i sympatyczne pracownice!

Tina

Uszyli mi wspaniałą suknię ślubną według mojego pomysłu. Wykonanie jest jeszcze lepsze niż sobie to wymarzyłam.

Lena

Suknie gatunkowo świetne, ładnie się układają. Fasony na każdą figurę. Panie w sklepie potrafiły podpowiedzieć jaki fason będzie dla mnie najlepszy i rzeczywiście trafiły idealnie

Daniela

Polecam ten salon. Pracują tam bardzo rzetelne i sympatyczne osoby. Wychodząc odczuwa się satysfakcję z zakupów

Olga

obsługa zasługuje na wyróżnienie. przemiłe panie, potrafią pomóc w wyborze tej wyjątkowej sukni. polecam

Alicja

szyłam w tym salonie swoją suknię ślubną- wyszła jak z bajki. ceny przystępne, obsługa bardzo sympatyczna. polecam

Zostaw opinię o Venus Salon Sukien Ślubnych Komunijnych i Wizytowych - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Venus Salon Sukien Ślubnych Komunijnych i Wizytowych