Klotho S.C.Iga Gotfryd Anna Gruszczyńska

Bełchatów

Opinie o Klotho S.C.Iga Gotfryd Anna Gruszczyńska

latwowierna

Przestrzegam wszystkich! Nie dajcie sie zwiesc ladnej,wiarygodnej stronie internetowej,reklamom itp.Po licznych i dlugich perypetiach,skutkujacych odstapieniem od umowy,nie moge odzyskac pieniedzy przedplaconych na zamowiony towar.To OSZUSCI!

rozczarowany

Długo by sie rozpisywać na temat Firmy Klotho. Robią dobre pierwsze wrażenie, ale niestety na tym koniec. Klotho to firma nieżetelna, niesłowna, mająca w głębokim poważaniu klienta po podpisaniu umowy. Nie polecam tej firmy nikomu, kto poważnie myśli o zakupie lub lizingowaniu pościeli.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Klotho S.C.Iga Gotfryd Anna Gruszczyńska - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klotho S.C.Iga Gotfryd Anna Gruszczyńska