Shivam Fashion Sp. z o.o. Hurtownia Tkanin

Janki

Opinie o Shivam Fashion Sp. z o.o. Hurtownia Tkanin

Zazu

Brak mi słów na cyrk jaki odgrywa sie w tej pralni pieniędzy zwanej "hurtownia", panowie Hindusi chodzą jakby łaskę robi ze żyją, jedzą czy wykonują inne czynności przysparzające bałagan, to ów "przedstawiciel handlowy" jest od tego zeby po nich sprzątać.... A 1500zl za 224 godziny pracy miesięcznie to chyba lekka paranoja, zwłaszcza ze nie ma obiecywanych umów.

Jak wygląda praca w firmie Shivam Fashion Sp. z o.o. Hurtownia Tkanin ? Warunki zatrudnienia są dobre czy macie zastrzeżenia? Napiszcie co sądzicie w komentarzu!

Zostaw opinię o Shivam Fashion Sp. z o.o. Hurtownia Tkanin - Janki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Shivam Fashion Sp. z o.o. Hurtownia Tkanin