Opinie o Podkarpackie Centrum Produkcyjno-Wdrożeniowe Eko-Karpaty dr inż. Jan Pąprowicz w Tarnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Podkarpackie Centrum Produkcyjno-Wdrożeniowe Eko-Karpaty dr inż. Jan Pąprowicz, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Podkarpackie Centrum Produkcyjno-Wdrożeniowe Eko-Karpaty dr inż. Jan Pąprowicz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Podkarpackie Centrum Produkcyjno-Wdrożeniowe Eko-Karpaty dr inż. Jan Pąprowicz w Tarnowiec

obecny pracownik Nowy wpis

post, do którego się odnosisz to nie jest opinia, czytanie ze zrozumieniem się kłania;) wracając do tematu, ocena wydaje mi się nieadekwatna do firmy, wiadomo szef jak szef wymaga wiele od pracowników, no i nasze podkarpackie pensje nie są oszałamiające, ale ja się nadal trzymam w pracy więc polecam.

Powyższa opinia to oczywiście żart... Może nie tyle śmieszny co tragiczny :( Oceniam firmę na niedostateczny bo niżej tu się nie da.

Zostaw merytoryczną opinię o Podkarpackie Centrum Produkcyjno-Wdrożeniowe Eko-Karpaty dr inż. Jan Pąprowicz - Tarnowiec

Podkarpackie Centrum Produkcyjno-Wdrożeniowe Eko-Karpaty dr inż. Jan Pąprowicz
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Podkarpackie Centrum Produkcyjno-Wdrożeniowe Eko-Karpaty dr inż. Jan Pąprowicz
Przejdź do nowych opinii