Podkarpackie Centrum Produkcyjno-Wdrożeniowe Eko-Karpaty dr inż. Jan Pąprowicz

Tarnowiec

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Podkarpackie Centrum Produkcyjno-Wdrożeniowe Eko-Karpaty dr inż. Jan Pąprowicz
0 0 6 1

Opinie o Podkarpackie Centrum Produkcyjno-Wdrożeniowe Eko-Karpaty dr inż. Jan Pąprowicz

obecny pracownik

post, do którego się odnosisz to nie jest opinia, czytanie ze zrozumieniem się kłania;) wracając do tematu, ocena wydaje mi się nieadekwatna do firmy, wiadomo szef jak szef wymaga wiele od pracowników, no i nasze podkarpackie pensje nie są oszałamiające, ale ja się nadal trzymam w pracy więc polecam.

Były pracownik

Powyższa opinia to oczywiście żart... Może nie tyle śmieszny co tragiczny :( Oceniam firmę na niedostateczny bo niżej tu się nie da.

Zostaw opinię o Podkarpackie Centrum Produkcyjno-Wdrożeniowe Eko-Karpaty dr inż. Jan Pąprowicz - Tarnowiec

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podkarpackie Centrum Produkcyjno-Wdrożeniowe Eko-Karpaty dr inż. Jan Pąprowicz