Graff - Bud 2

Czeladź

Opinie o Graff - Bud 2

nowa

frajer z tego[usunięte przez moderatora], wykorzystuje bierze zaliczki, a o towarze zapomina na kilka tygodni, trzeba się wiecznie upominać o swoje o wszystko, a on sam zachowuje się jak pirania żerująca na klijentach.

Ta firma nic sobie nie robi zarówno z klientów i jak i pracowników!! [usunięte przez moderatora] nagminnie nie dotrzymuje terminów, sprzedaje inny towar niż jest na umowach po zawyżonych cenach!! Pracowników często bierze na okres próbny za który nie chce potem płacić!! wykorzystuje stażystów żeby tylko im nie płacić!! firma tonie w długach bo [usunięte przez moderatora]przejada wszystko po restauracjach... omijajcie tą firme szerokim łukiem!!

Zostaw opinię o Graff - Bud 2 - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Graff - Bud 2