Oto Sebastian Maruczyński

Sopot

Oto Sebastian Maruczyński

Opinie o Oto Sebastian Maruczyński

Iwona

@bucikowo, czy możesz powiedzieć nam coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są dostępne dla pracowników? Jeśli tak to w jakiej formie? Czy ktoś w Oto próbował wyjść z inicjatywą i zaproponować szkolenia pracownicze dla zespołu? Czy taki pomysł kiedykolwiek padł? Pytam o to bo zastanawiam się czy szefostwo przystałoby na taką propozycję skoro jako pracownicy czujecie się nieusatysfakcjonowani z poziomu możliwości rozwoju w firmie.

do Iwony
@Iwona 20.08.2018 13:33

Nie ma żadnych benefitów, zadnej karty multi, żadnej premii, jakiegokolwiek zachęcenia pracownika i zadbanie i poczucie komfortu w miejscu pracy. O szkoleniach możesz pomarzyć. Jasne, bardzo czesto padaly pomysly, jednak na tym się konczylo. Chyba, że zapłacisz za nie sama i najchętniej po skończonej pracy. Cięzko jest o cokolwiek prosić. Firmie zależy na trzymaniu pracowników niewyszkolonych, nie znających swoich wartości. Generelnie nie ma mozliwosci rozwoju w firmie, chyba ze przez rozwoj rozumiesz rozdzielanie obowiązków po pracownikach, ktorzy odchodzą?

bucikowo

ploteczki, pogaduchy na porzadku dziennym jak to przy kominkowej atmosferze. kiepskie place co do obowiazkow. brak rozwoju osobistego i zawodowego, z jaka wiedza zaczynasz z taką konczysz. dla osob ktore chca sie rozwinac nie polecam.

Posiadasz najnowsze informacje związane z poziomem wynagrodzeń w OTO Sebastian Maruczyński? Twoja opinia może okazać się ważna.

xyz

Nie rozumiem skąd niskie opinie. Gowork to niestety wylewanie swoich żali, mało kiedy ocena jest wiarygodna. Praca dosyć spokojna, dobra atmosfera, dobra lokalizacja, oceniam na 5.

whatever
@xyz 18.04.2016 18:30

pracownik?

askme
@whatever 10.06.2017 02:01

raczej

Zostaw opinię o Oto Sebastian Maruczyński - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oto Sebastian Maruczyński