Kabo Zakład Pracy Chronionej Bożena Czerniewska

Toruń

Opinie o Kabo Zakład Pracy Chronionej Bożena Czerniewska

wykolowana

Nick mówi sam za siebie. Szkoda czasu na takie firmy. Nic się nie nauczysz i nie licz na to że p. B.Cz. dotrzyma jakiegokolwiek słowa (premie, nadgodziny itp).

gosc

Ja pracowałamiem dla tej firmy i nie było problemów z płaceniem

Gość

Dokładnie, szkoda czasu a przede wszystkim zdrowia. Płace żadna rewelacja, atmosfera do [usunięte przez moderatora], a p. [usunięte przez moderatora] jest znana nie tylko z tego że nie płaci nadgodzin ale i z poważniejszych spraw sądowych.

gość

Wszystko co piszesz to jakieś bajki. Nie idź ta bo szybko będziesz szukał nowej pracy.

Zostaw opinię o Kabo Zakład Pracy Chronionej Bożena Czerniewska - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kabo Zakład Pracy Chronionej Bożena Czerniewska