BOGMAR PPHU Zakład Pracy Chronionej

Bielsko-biała

BOGMAR PPHU Zakład Pracy Chronionej

Opinie o BOGMAR PPHU Zakład Pracy Chronionej

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi ciekawostkami o BOGMAR PPHU Zakład Pracy Chronionej? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Passiflor

Omijajcie ten zakład z daleka, atmosfera może i jest miła, ale tylko wtedy kiedy nie ma humorzastej pani prezes, stawki śmiesznie niskie, wyzysk, mobbing i wieczne straszenie karami, żenada. W dzisiejszych czasach, kiedy jest coraz mniej pracowników takie coś nie ma prawa bytu.

Krzyś

Zadam pytanie dlaczego w tym Zakładzie Pracy Chronionej jest tak duże rotacja pracowników, dlaczego są tak niskie stawki akordowe, że szwaczki nie potrafią wypracować minimalnej pensji krajowej, a premie motywacyjne wynoszą no ile ... ...To czysta farsa ludzie będą pracować w tej firmie jeśli będą uczciwie i z szacunkiem traktowani ale w tym wypadku niestety nie ma to miejsca. wiem co piszę pracowałam i przeżyłam swój,e nawet Ukraińcy i Białorusini omijają ją z daleka bo ten statek tonie.

Bardzo ważne są Wasze opinie o pracodawcy BOGMAR PPHU Zakład Pracy Chronionej, dlatego warto się nimi tutaj dzielić. Ktoś chętny?

anonymous

Witam to niestety wszystko jest prawdą, co piszą moi poprzednicy, jestem człowiekiem z doświadczeniem i wykształconym ale jak długo można tak traktować i oszukiwać ludzi oraz urzędy . Nie boję się pracy fizycznej ani umysłowej ale po prostu brak słów jak człowiek niepełnosprawny może być traktowany w tej firmie począwszy od poniżania , mobingu na szantażu kończąć a wszystko za cichą zgodą PIP i pozostałych urzędów.

Ala

Ta farmą powinna zainteresować się Państwowa Inspekcja Pracy . Z zakładem pracy to miejsce nie ma nic wspólnego. Jest to obóz pracy. Właściciele są tak łasi na pieniądze, że jak by mogli to by gó... spod siebie zjedli. Pracownik jest tam nikim. Jedynie marionetką do oszukiwania. Pracuje się tam na akord. Czyli ile zrobisz tyle zarobisz. O premiach, dodatkach zapomnijcie. Stawki są lekko mówiąc głodowe, że szybkim szwaczkom ciężko wyrobić minimalną krajową, a tym co wyrabiały trochę więcej Pani szefowa zabrała premie motywacyjne (uzależnione od produkcji) bo musi dopłacać słabszym do najniższej krajowej a bilans musi wyjść na zero. Jeszcze dla dodatku często stawki za pracę były "przypadkiem" przy wypłacie obniżone. I ten co sobie nie pisał i nie liczył był po prostu okradany. Ot taka firma.

raz
@Ala 29.10.2016 20:37

Ala skąd te wszystkie informacje ? pracowałaś tam ?

greg

jeden wielki burdel.

Zostaw opinię o BOGMAR PPHU Zakład Pracy Chronionej - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOGMAR PPHU Zakład Pracy Chronionej