Kamil Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kamil Stolat

Lublin

Opinie o Kamil Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kamil Stolat

anka

ja tam pracowałam około roku, nie mogę podzielić waszego zdania, wiadomo że każdy pracodawca ( a u paru już pracowałam) ma swoje lepsze i gorsze dni ale mnie akurat nic złego tam nie spotkało zarówno jak pracowałam w sklepie w lublinie i chełmie

pracownica

popieram wypowiedż pani Też miałam nieprzyjemnośc tam pracować(usunięte przez administratora)

bum

Miałam wątpliwą przyjemność pracować u pana K[usunięte przez moderatora]. Człowiek jest niewypłacalny, jego byłe pracownice przychodzą do sklepu w celu upomnienia się o swoje zaległe wypłaty. W jednym dniu pojawiło się aż 7 pań. Kiedy chciałam dostać swoją wypłatę, pan K[usunięte przez moderatora] zwyzywał mnie i jak do tej pory żadnych pieniędzy nie zobaczyłam. W sklepie są muchy, szczury i myszy. Jest zimno. Pan K[usunięte przez moderatora] nie daje umów o prace.[usunięte przez moderatora]Częste są wizyty komornika w miejscu pracy. Ogólnie nie polecam tam pracować.

Zostaw opinię o Kamil Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kamil Stolat - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamil Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kamil Stolat