Tereska Nowy wpis

Katastrofa!Szmaty!Z worka 30kg nie wybrałam ani jednej rzeczy.Porozciągane,stare,stylonowe lub pofilcowane ubrania z przed 20-25lat.Straciłam 252złote .Wszystko spaliłam na działce!Stanowczo nie polecam!!!!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
żenada

Witam z miłą chęcią podzielę się swoją opinią na temat tej firmy. Nie wiem jak inni ale ja zamówiłem 90kg sortu żeby zacząć zarabiać pieniądze. Zachwalali że starają się robić wszystko żeby klient był zadowolony i owszem postarali sie ale w odwrotną stronę. Dostałem towar i tu moje zdziwienie ani normalnych spodni jeans ani sztruks ani krótkie ani żadne o koszulkach nie wspomnę. 2-3 i to jakieś stare w których na miasto wstyd wyjść. Kompletnie nic się nie sprzedaje nawet na wsiach ludzie nie chcą tego wziąć na grosze i sami mi mówią że tego nie sprzedam bo to szajs. Niby sort ale bez mózgu w damskim worku to samo nic kompletnie nie ma dla kobiet a w dziecięcych jest troszeczkę ciuszków ale tez nikt nic nie chce bo są malutkie i większe. Także jestem w plecy 615zł bo odpisali mi że nie uznają reklamacji bo towar wyjechał z magazynu poprawnie. Czyli jeśli to jest sort to kochani nie kupujcie tam nic bo będziecie żałować albo zaczną specjalnie pakować najlepsze rzeczy żeby zachęcić klienta. Mogę pokazać wam zdjęcia tych szmat bo to nie ubrania i sami ocenicie. ŻENADA jeszcze raz ŻENADA.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Cotton Trade Hurtownia - Gospodarz

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Cotton Trade Hurtownia