BSM CLASS SP. Z O.O.

Opinie o BSM CLASS SP. Z O.O.

Danuta

Czy od czasu waszych ostatnich wpisów coś się zmieniło w firmie? Dostrzegacie pozytywne aspekty pracy dla tego pracodawcy, na przykład przyjazną atmosferę lub dostęp do benefitów? Co powiecie na temat oferowanego wynagrodzenia? Można liczyć na umowę o pracę?

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o BSM CLASS SP. Z O.O. jako pracodawcy.

witalij

niestety sprawdziłem w sieci i póki co nie szukają nowych pracowników, ale możliwe są przyjęcia na staże i praktyki

kryształ

trzymajcie się z daleka, mistrzostwo świata w ściemnianiu!

Ktos

Przeciez jest wlasciciel czy wlasciciele firmy-czemu IM nie zglaszacie takich spraw? Ja tu pracuje i jest czysta i klarowna sytuacja - jesli chodzi o pensje

Zostaw opinię o BSM CLASS SP. Z O.O. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BSM CLASS SP. Z O.O.