MaxMara Salon Odzieżowy

Białystok

Opinie o MaxMara Salon Odzieżowy

anonymous

HAI IAZEIDA, miałam okazję pracować z Tobą w Duglasie, drugiego takiego lenia przed Tobą nie było i nie dziwię się, że w maxmarze też Cię nie chcieli. Nie nadajesz się w ogóle do pracy, taka opinia została po Tobie w Duglasie.Pewnie już skończyłaś te swoje studia i pewnie wciąż nie masz pracy. Cały zespół Duglasa Cię nie lubił . Nie dziwię się że szefowa maxmary podziekowała Ci pierwszego dnia, mądra kobieta. Weź się w końcu do roboty, A......

Xenia

Zupełnie nie rozumiem waszego hejtu. Pracowałam tam ponad rok i uwazam, ze biorąc pod uwagę prestiz marki nawet zawiazywanie butów nie powinno nikogo dziwić. To że nie płaci ci nikt za to żeby przyjsc wcześniej i posprzątać miejsce pracy to całkiem normalna rzecz. Pracując w Zarze musieliśmy zostawać kilka godzin po pracy i sprzątać magazyn, za to też nikt nam nie płacił, to należało do obowiązków i albo się z tym godzisz albo szukasz bogatego męża i idziesz na bezrobocie. Pieniądze nie przychodza łatwo ;) ja sobie bardzo cenię naukę i czas spędzony w Max marze i żałuję że musiałam zrezygnować.

lazelda

Wiedziałam o tym, jaką pracobiorczynią jest Korwin-Piotrowska, słyszałam o niej same negatywne opinie, ale nie bałam się tego, potrzebowałam dorywczej pracy i nie straszni mi tacy ludzie. Pierwszego dnia pracy miałam przyjść na 8h, ale jak się okazało pracuje się zawsze o co najmniej 30min. dłużej, bo "trzeba posprzątać sklep". Sprzatanie sklepu nie wlicza się jednak do czasu pracy i jest nieodpłatne. Dzień mijał na uczeniu się asortymentu i wszystko byłoby okej, gdyby nie paskudne "przerywniki" w postaci interwencji właścicielki: kazanie wiązania butów jakiejś klientce na klęczkach, bezsensowne ganianie do pralni (3 razy z byle powodu, sprawę można było załatwić telefonicznie), docinki słowne, traktowanie dziewczyn jak służących. Jestem osobą psychicznie odporną na ludzi i zniosłabym to traktowanie, jednak właścicielka widząc, że się jej nie boję i że nie działa na mnie jej "metoda" tresowania ludzi, postanowiła zwolnić mnie po pierwszym dniu w momencie, kiedy zapytałam, dlaczego sprzatanie sklepu nie wlicza się do czasu pracy. Stwierdziła, że z takimi roszczeniowcami jak ja nie ma szans na dobrą współpracę i taka postawa źle rokuje. Wypłaciła mi dniowkę i kazała nie przychodzić na ustalone wcześniej dni pracy :) Szkoda czasu, wysyłajcie CV gdzie indziej. Osoby wrażliwe mogą wyjść z traumą.

vhb,kjlhhgj

Mam tylko jedną opinię, uciekaj dziewczyno jak najdalej od tej pani!!!!!!!!!!!!!!

lalala
@vhb,kjlhhgj 07.04.2016 18:49

szefowa z piekła rodem. poniżanie, wyśmiewanie i oskarżenia na każdym kroku

Masz jakieś wskazówki lub rady dla osób aplikujących do firmy MaxMara Salon Odzieżowy ? Czekamy na Twoje komentarze.

Zostaw opinię o MaxMara Salon Odzieżowy - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MaxMara Salon Odzieżowy