La Soleil Monika Ciszewska

Toruń

Opinie o La Soleil Monika Ciszewska

Na samo wspomnienie o pracy u tej pani boli mnie brzuch. naprawde nie wiem jakim cudem ta firma jeszcze istnieje. Brak stałych pracowników jest nalepszym dowodem na to, że bardzo źle sie tam dzieje. szczerze nie polecam.

Oddycham z ulgą, że już tam nie pracuję. To byl jeden wielki koszmar. Nikomu nie polecam wspolpracy z ta firmą, no chyba, ze ktoś nie ma godnosci. tam pracownika za nic mają.

ares

la soleil monika ciszewska to mała firma z fatalnymi praktykami zarządzającymi. małżeństwo które rywalizuje ze sobą o władz, chaos, stres[usunięte przez moderatora] Pracowałem tam kiedyś jakiś czas, więc wiem z autopsji...

Zostaw opinię o La Soleil Monika Ciszewska - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie La Soleil Monika Ciszewska