Karen Firma Handlowa Odzieżowa Katarzyna Sokołowska

Koszalin

Opinie o Karen Firma Handlowa Odzieżowa Katarzyna Sokołowska

Klient 2

Sklep jest bardzo dobrze urządzony, zawsze znajdę piękne ubranie dla żony. Obsługa jest uprzejma i grzeczna. Nigdy nie miałem złego odoswadczenia w tym sklepie.

Klient

Kompletne dno, strona internetowa nie dziala, klient traktowany jak zwykla sciera do podlogi, zero pomocy. Moglbym tak wymieniac i wymieniac ! NIE POLECAM

KAREN
@Klient 23.05.2017 12:43

Anonimowy pan (?) wypowiada się na temat salonu damskiej mody ? Prosimy o przedstawienie konkretnej sytuacj, która spowodowała tyle nienawiści ... Informujemy niniejszym, że w dniu dzisiejszym nasz pełnomocnik podejmie działania prawne w celu ustalenia "autora" nieprawdziwych informacji zamieszczanych bez weryfikacji przez portale internetowe . !!!!! Przestępstwo zniesławienia na podstawie art. 212 kodeksu karnego Zniesławienie jest przestępstwem, którego przedmiotem jest naruszenie czci i godności człowieka. Ustawodawca mając na uwadze znaczenie tych wartości uregulował kwestię pomówienia nie tylko w kodeksie cywilnym jako naruszenie dobra osobistego, ale również w kodeksie karnym.

Anonim
@KAREN 22.07.2017 23:55

Zostałem potraktowany w sklepie jak pies, a Pani mnie jeszcze zastrasza artykułami. Wydaje mi sie ze brakuje pani pokory w tym sklepie, o ile mozna nazwac to sklepem, bo pracownicy zamiast cos robic to pija kawe. A to ze facet to nie moze sie wypowiedziec na temat salonu damskiego ? Prosze przemyslec to co Pani pisala wczesniej, gdyz sama sobie Pani zaprzecza, Nie pozdrawiam po raz kolejny.

potewe

gdzie jest ten butik??

Klientka

Super butik, super obsługa . Gorąco polecam bo to jedyne ładne miejsce w Koszslinie:))

stala klientka

polecam , kolekcje renomowanych swiatowych firm , kulturalna i profesjonalna obsluga , jestem klientka sklepu od 18 lat i zaden inny sklep nie zapewnia tak dobrej mody , wyselekcjonowanej kolekcji i najlepszego gatunku . No coz , nie kazdy moze skorzystac z oferty i to budzi frustracje . Cale szczescie ,ze pracuja w tym butiku usmiechniete i zadowolone z zycia osoby , a nie ziejace nienawiscia anonimowe osobniki z tego forum...To my klientki mamy byc i jestesmy zadowolone z profesjonalizmu tego miejsca . Zycze powodzenia , a forumowiczom \'\' obszczekujacym nogawki \'\' szczescia w zyciu ( musi go brakowac aby taka nienawiscia palac do czegos , o czy brak pojecia )

Uprzejmy

Jakie doświadczenie!!!Chyba w piciu kawy.W warzywniaku zdobędziesz większe.Nikt nie przychodzi do tego sklepu, bo i szefowa nieciekawa,pracownice niechętne do jakiejkolwiek pomocy,mała kańciapa bez pełnej kolekcji,tylko jakieś resztki poprodukcyjne.

obserwator

Skąd pan (usunięte przez administratora) tym wie?O ile mi wiadomo,to malutki sklepik z dwiema pracującymi na zmiane paniami.Pan (usunięte przez administratora)to jedna z pracownic,czy autopromocja (usunięte przez administratora) włascicielki?

Zostaw opinię o Karen Firma Handlowa Odzieżowa Katarzyna Sokołowska - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karen Firma Handlowa Odzieżowa Katarzyna Sokołowska