Hoho Studio Paweł Szeler Wygodnie Sklep Odzieżowy

Włocławek

Opinie o Hoho Studio Paweł Szeler Wygodnie Sklep Odzieżowy

olga

W sklepie (usunięte przez administratora) od kilkunastu miesięcy robię zakupy. Jestem zadowolona z zakupionych ubrań. Zawsze płacę niewiele.

Zenek

Rewelacyjny sklep, oferowane w nim rzeczy sa markowe i znakiomici wykonane, bardzo trudno mi było znaleźć ciepłą kurtkę w odpowiednim rozmiarze, bo jestem wiekszy niż większość ludzi i w normalnym sklepie trudno mi kupić coś na siebie, dopierow w wygodnie.com znalazłem wspaniały wybór ubrań dla puszystych panów a w dodatku w niskich cenach. Od niedawna tylko z tego sklepu zamawiam ubrania, bo mam pewność ze będą znakomici wykonane a do tego dobrze skrojone

Iza

Rewelacyjny sklep, wreszcie znalazłam sklep z ubraniami, które nie dość że są wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz są bardzo stylowe, to w dodatku sklep oferuje szeroki wybór rozmiarów. Mój mąż uwielbia chodzić w tych rzeczach, są wygodne i nie krępują ruchów, polecam

Leszek

Znakomity sklep, oferują w nim wysokiej jakości odzież dla puszystych panów, dzięki nim moje problemy z wyborem ubrań które wyglądają normalnie znikł, uwielbiam tam robić zakupy, zawsze mogę liczyć na sympatyczną i pomocną obsługę.

Mirek

Robię zakupy w tym sklepie już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony z jakości jaką oferują, ubrania ładnie leżą nie opinają się, a do tego nie trzeba czekać długo na przesyłkę z ubraniami. Polecam.

Zostaw opinię o Hoho Studio Paweł Szeler Wygodnie Sklep Odzieżowy - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hoho Studio Paweł Szeler Wygodnie Sklep Odzieżowy