Opinie o AKS POLAND w Świnoujście

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AKS POLAND. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w AKS POLAND o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AKS POLAND w Świnoujście

czerwone oko

siema wszystkim, pochwalcie sie ile kabonki miesiecznie przytulacie AKS, oczywiscie anonimowo. Może ja pierwszy... 15 000 PLN na lape... zgadnijcie czym sie zajmuje ;)

tw bolek - 2010-12-25 01:03:23xxx - 2010-12-21 10:36:04inspektor BHP - 2010-12-16 19:28:08przepisy BHP zachowane i przestrzegane w 100%. wzorowa firma. zeby tak wszyscy pracodawcy dbali o warunki pracy pracownikow, ludzie tacy jak ja nie byli by potrzebni. pozdrawiam (usunięte przez administratora)podszywanie sie pod urzednika państwowego to jakies 2-3 lata, sprawa ścigana z kodeksu karnego. tylko(usunięte przez administratora)aksu mogł wymyślić cos takiego. gratuluje(usunięte przez administratora)jakby faktycznie to posprawdzac to wszystkie komenty pozytywne pisane sa albo bezposrednio z aksu albo od (usunięte przez administratora) żenada mnie bierze jak czytam te mdle komenty, gloszace jaki to aks jest super. ktos sie tu chyba za bardzo wczuwa ;)cmok :)

inspektor BHP

xxx - 2010-12-21 10:36:04inspektor BHP - 2010-12-16 19:28:08przepisy BHP zachowane i przestrzegane w 100%. wzorowa firma. zeby tak wszyscy pracodawcy dbali o warunki pracy pracownikow, ludzie tacy jak ja nie byli by potrzebni. pozdrawiam (usunięte przez administratora)br/>podszywanie sie pod urzednika państwowego to jakies 2-3 lata, sprawa ścigana z kodeksu karnego. tylko jakis (usunięte przez administratora) mogł wymyślić cos takiego. gratuluje braku mózgu, a może by tak (usunięte przez administratora) ze ktoś sie pod nich podszywa na forum, a wiem ze nie moga sie wypowiadac na takich forach. zreszta co za problem znalezc gościa po IP kompa? jakby faktycznie to posprawdzac to wszystkie komenty pozytywne pisane sa albo bezposrednio z aksu albo od (usunięte przez administratora) żenada mnie bierze jak czytam te mdle komenty, gloszace jaki to aks jest super. na prawde jestem inspektorem bhp! nie znajdziesz mnie po ip, bo jestem tez hakerem na pol etatu i umiem sie maskowac. pozdrawiam (usunięte przez administratora)

xxx

zmieniam zdanie aks jest super!!!!

Leszno
gruby

aks dobra firma, dobry hajs. juz nie trzeba wyjezdzac za granice.

inspektor z PIP - 2010-12-16 19:25:09 nie bylo zadnych uchybien jakesmy wpadli tam ostatnim razem. nie wiem skad te negatywne komentarze (usunięte przez administratora) porzadna firma i z tego co slyszalem chlopaki tam kosza ciezki sos! "jakescie" wpadli po kopertę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

jeszcze raz inspektor BHP

zapomnialem dodac, ze bywam tam czesto i wiem ze chlopaki tam zarabiaja naprawde ciezki sos. pozdrawiam (usunięte przez administratora)

inspektor BHP

inspektor z PIP

nie bylo zadnych uchybien jakesmy wpadli tam ostatnim razem. nie wiem skad te negatywne komentarze o lamaniu przepisow. porzadna firma i z tego co slyszalem chlopaki tam kosza ciezki sos!

jola

anonim - 2010-12-08 23:51:33 pracuje tam od tygodnia i jest zajebiscie, mam zamiar zostac w aks do emerytury. super kasa i socjal to za tydzień już idziesz na emeryturę ??? oj biedny ty jesteś, a śniadanie to gdzie jesz ? przy maszynie czy na schodach ? a może to twoja pierwsza praca i myślisz jak małe dziecko ze to właśnie tak ma wyglądać??? gratuluję zatem naiwności, ale gwarantuje ci że jak dostaniesz pierwszą wyplatę i jak cie (usunięte przez administratora)na polowie pensji, albo jak pojdziesz na chorobowe i z bonusa bedą nici i jeszcze bedziesz tam przesiadywal do nocy zeby to odrobic to od razu zmienisz front i juz nie bedziesz sie tak cieszyl z tej pracy.!!!

gość

szaman miejski - 2010-12-10 18:38:10 dobra firma, nie ma co narzekac. jestem spawaczem tam od 2 lat i zarabiam 3500 pln na lape, a niektorzy maja jeszcze wiecej. wez człowieku nie bredz! nabierz troche godności do samego siebie, bo to co wypisujesz to bzdury!!!! nie zapomnij odebrac swoich pomaranczy i zakrecic kolem przed świetami, żeby wygrac butelke taniego sikacza - jałmużnę do tych twoich wyimaginowanych 3, 5 kola na ręke. a jak bedziesz dobrze wchodził wagnerowi albo innym duńskim łajzom w zadek to może pozwolą ci zabrac druga skrzynke pomaranczy, po kimś zbyt godnym by brac te zgnilki do domu!!! powodzenia (usunięte przez administratora)

mastakila

Jak ktoś wierzy że w AKS jest git to zapraszam:-)Po tygodniu sami dacie nogę:-)

zuk

no swietna firma, a najlepsza jest morzliwosc blyskawicznego awansu. ja zaczelem od zamiatania a po miesiacu juz mnie zrobili warznym kierownikiem. pozdrawiam

husar
@zuk

sajmon to (usunięte przez administratora) cwaniak i fanatyk religijny,odpowiednie miejsce dla kretynow bez ambicji.załuje kazdej godziny ktora spedziłem w tej firmie,oszukuje na kase,a na swieta pracownicy dostaja pomarancze jak za komuny było (usunięte przez administratora) okrada polakow i panstwo polskie na podatkach ale fjuz niedlugo i z nim zrobia porzadek

tajemniczy brunet

polecam aks!!! nie mozna trafic lepiej!!!

gość

Najlepiej za nic dostawać kasę. Brawo.

xxx

nareszcie ludzie zaczeli mowic o tych szujach!!!! brawo!!!

Zostaw merytoryczną opinię o AKS POLAND - Świnoujście

• Jak się pracuje w AKS POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy AKS POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AKS POLAND?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AKS POLAND?

Kandydaci do pracy w AKS POLAND napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AKS POLAND