Carry Sp. z o.o. Sklep Firmowy

Opinie o Carry Sp. z o.o. Sklep Firmowy

szczęśliwa nie pracująca

Moja opinia dotyczyć będzie regionu Kraków i ogólnej pracy w firmie. Firma zbiurokratyzowana do granic możliwości. Tak rozbudowanej i niepotrzebnej biurokracji nie spotkałam nigdzie chociaż pracowałam już w niejednej firmie. Jakakolwiek inicjatywa duszona jest w zarodku ponieważ centrala a zwłaszcza kadry nie chcą się przemęczać. Central ciśnie sklepy na wynik lecz nie pomyśli, o jakimkolwiek sposobie motywacji pracowników. Pracownicy maja osiągać wyniki założone przez centralę lecz w zamian nie dostają nic. jedynym profitem ma być mail podsumowujący pracę zespołu. Regionalna Krakowa fałszywa do granic. Przez cały czas pracy będzie wmawiać, że docenia pracę i zaangażowanie po to żeby ostatniego dnia pracy stwierdzić, że wszystko jest źle i nie przedłużyć umowy tylko dlatego żeby nie wypełnić warunków umowy ustalonych przy zatrudnieniu. Dzięki Regionalnej pracownicy czują się jak śmieci i cała praca nad zmotywowaniem pracowników idzie na marne po jednej wizycie regionalnej na sklepie. Ogólnie pracy nie polecam. ciężka praca za marne pieniądze, wieczne użeranie się z centralą, fałszywa i obłudna postawa regionalnej. Firma Carry na pewno należy do tej elitarnej grupy pracodawców, którzy chętnie dorobią się na garbach swoich pracowników, nie oferując im niczego w zamian.

macocha

cześć. chciałam was ostrzec przed "salonem" Carry, w całej Polsce. nie ze względu na to, że zakończyłam tam karierę i moim widzi misie jest dodać złą opinię. kwestia jest taka, że: 1. na socjalu można spotkać się z kartkami o dosłownym przekazie "waszym zasranym obowiązkiem jest składać stół na strefie wejścia" 2. NIEKTÓRZY kierownicy nie dostrzegą u was drygu, fachu w ręku i możliwości podjęcia przez was funkcji VM w ich sklepie. a dostrzegą jedynie zagrożenie z waszej strony i uwierzcie - pozbędą się was 3. w NIEKTÓRYCH salonach możecie spotkać się z cotygodniowymi delegacjami do innych miejsc w waszym mieście, bądź poza nim 4. jest też kwestia premii, rabatów pracowniczych... zapomnijcie. nie dostaniecie nic. a ich plany miesięczne lub nawet dzienne są niemożliwe do wyrobienia, więc nie dostaniecie za swój trud pracy z klientem łatwiejszym bądź trudniejszym - nic 5. we WSZYSTKICH salonach jest zakaz rozmów między pracownikami. jeden na strefie wejścia ma stać i składać poskładane ubrania (bo masz coś cały czas składać), a drugi na kasie i jednocześnie na przymierzalni. nic przyjemnego. pozdrawiam was serdecznie i odradzam pójścia w kierunku sklepów Carry Sp.Z.o.o.

Uważasz, że jeszcze nie wszystko powiedziano w internecie na temat firmy Carry Sp. z o.o. Sklep Firmowy? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Carry Sp. z o.o. Sklep Firmowy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carry Sp. z o.o. Sklep Firmowy