Antidotum Ireneusz Marzoch

Szczecin

Opinie o Antidotum Ireneusz Marzoch

ktoś

Antidotum - agencja pracy tymczasowej - wielka porażka. Wyzysk, wykorzystywanie ludzi, praca za marne grosze a sam szef - Irek - cham i prostak.

Popek
@ktoś 29.06.2015 14:39

Wspomniany z imienia i nazwiska "potentat", to najbardziej bezczelny typ, z jaki miałem kiedykolwiek do czynienia. Wylewa swoje frustracje na pracownikach, których poniża, wykorzystuje i oszukuje. Jest oszustem i kłamcą. Co innego obiecuje, a co innego okazuje się po podjęciu pracy. Z pazerności oficjalnie wszyscy są zatrudnieni za najniższą krajową stawkę. Współczuję pracownikom, kiedy przydarzy im się np. L4, bo jak przeżyć za kwotę 80% z najniższej krajowej? Jak najdalej od takich toksycznych osobników!!!!

Zostaw opinię o Antidotum Ireneusz Marzoch - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antidotum Ireneusz Marzoch