ROL-PAK sp.z.o.o

Tarnowskie Góry

Opinie o ROL-PAK sp.z.o.o

Zuzanna

Jak aktualnie prezentują się zarobki w ROL-PAK sp.z.o.o? Rok temu narzekaliście na ich wysokość, jak jest teraz, po wprowadzeniu ustawy o minimalnej stawce? Opłaca się pracować, czy nic nie uległo zmianie i jest taka samo jak poprzednio?

maker

arek, wedlug mnie ludzie po prostu boja sie wypowiadac osobiscie bo moga liczyc sie z jakimis konsekwencjami. troche kiepsko ze cos takiego jest mozliwe.

robol

JAK SIE NIE CHCE ROBIC TO SIE POTEM NARZEKA, NAJLEPIEJ SIEDZIEC NA ZASIŁKU, JA TAM ROBIŁEM I NIE BYŁO TAK ZLE, POTEM COS SIE IM SYPNEŁO I SIE SKONCZYŁO

fizyczny

Szczerze nie polecam pracy w firmie ROLPAK TARNOWSKIE GÓRY,praca nie jest skomplikowana ale zarobki marne(usunięte przez administratora)

Pracowałeś w tej firmie w Sobiekursku??

skrajnie znerwicowany

myśl przewodni firmy to : Jak zarobić a nie zapłacić :D 1100-1300 netto max a mówią 1500 1600 jak dobry miesiąc, tylko że takich miesięcy niema przynajmniej dla zwykłych roboli :( Omijać tą firme z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wykorzystany123

Bardzo nie polecam!!! [usunięte przez moderatora] pracowników, szykanowania,[usunięte przez moderatora]na każdym miejscu. Najpierw obiecują 1400 zł na rękę a potem zarabia się po 1000zł! Wymagane jest by być 24h w pracy, najlepiej nawet w niedziele. a jeśli pracowało się w soboty na koniec okazywało się że wcale się więcej nie zarobiło, a wręcz premia (uznaniowa) jeszcze bardziej malała. Ogólnie pracownik traktowany jest gorzej niż maszyny produkcyjne. Ekipy wymienia się średnio co rok. SZCZERZCIE SIĘ TEJ PRACY!!!!!!

były

[usunięte przez moderatora] pracowników! Marna płaca. Totalne dno!

były pracownik

Szczerze nie polecam tej firmy,jest to robota sezonowa (o czym nie informują na rozmowie kwalifikacyjnej )od około kwietnia do września za marne 1400zł.brutto ,non stop cię gonią,firma po byku pięciu ludzi na krzyż. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o ROL-PAK sp.z.o.o - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROL-PAK sp.z.o.o