INFOR TRAINING SP. Z O.O.

Toruń

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

INFOR TRAINING SP. Z O.O.
3 5 6 1

Opinie o INFOR TRAINING SP. Z O.O.

Administrator

Posiadasz bieżące informacje na temat wynagrodzenia w INFOR TRAINING SP. Z O.O.? Twoja opinia może być bardzo pomocna.

tanio

Jacek' posiadają fajne oferty szkoleniowe, mnie akurat intersuja zagadnienia finansowe. Nie wiem czy widziałęś, posiadają dobrze wyszkolonych specjalistów i trenerów, można dodgodne terminy ustalić szkoleń,

misia

Szkolenia są ok, prowadzone profesjonalnie. Gorzej z oczekiwaniem na wyniki i zaświadczenia.TUTAJ DUUUŻY MINUS.

były pracownik

Wszystko prawda co napisałeś, dodatkowo dodam od siebie, że nie handlowców w ogóle nie szkoli się, nie ma tzw, coachingu, każdy pracuje jak mu się podoba.

zaba

Na początku wyglądało ciekawie - umowa o pracę, jakieś drobiazgi typu opieka medyczna benefity. Niestety w mojej pracy musiałem wykazać się zyskiem (nie wartością przychodu) dla firmy który był bardzo wyśrubowany. Był to rynek usług doradczych - opracowywanie dokumentacji aplikacyjnej dla projektów z Funduszy Europejskich. Swoją drogą zrobiłem kilka błędów, ale nie one przeważyły na tym że już tam nie pracuję. Jeżeli nie wyrabiasz norm sprzedażowych to źle i koniec z tobą- a dla kierownictwa nie jest istotne, to że usługi Inforu Training są o wiele droższe aniżeli takie same u konkurencji. Według mnie firma nie rozwija się- tną koszty nie na tym co trzeba i nie mają potencjału, sztabu ludzi- ekspertów z licznych dziedzin, programów do obsługi klientów itp. Kilka osób inteligentnych i doświadczeniem nie wystarczy, zewnętrzni konsultanci również nie. Najważniejsze jest, to że organizacja Infor Training wymaga zbyt wielu różnych procedur, jak na firmę prywatną ogromna biurokracja, rozrośnięty zarząd w Warszawie, mało elastyczna. Aha po okresie próbnym zmniejszyli mi płacę. Oszczędzają naprawdę nie na tym na czym powinni.

Zostaw opinię o INFOR TRAINING SP. Z O.O. - Toruń

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INFOR TRAINING SP. Z O.O.