Julita Zakład Usługowy Julita Szymanowska

Dobiegniew

Opinie o Julita Zakład Usługowy Julita Szymanowska

Brak słów

No właśnie. Po wyjściu z aresztu wydzwaniala do dziewczyn i każdej inna bajkę sprzedawała. A co najlepsze twierdziła że dalej będzie kredyty spłacać, bo niby rodzice mają jej pomóc. Żenada. Brak słów na krętaczke.

cosieporobilo

Pogadały . popisały ........i co wyszło????

Ona

Jej synek miał pchane w (usunięte przez administratora) z kasy za kredyty ludzi których ona oszukała. Niech żałuje w więzieniu. Nie żal nam jej wcale. Może tam z nią zrobią porzadek

Viv
@Oszukana 15.04.2018 23:39

Jest na 1000% w domu. Ma dozór policyjny. Wypuścili

Justynka

Nawet jak ja wypuścili to i tak jest spalona, i dla wielu osób jest złodziejka,a ja będę mówić wszystkim kto mnie o nią zapyta że to psychopatka i kryminalistka teraz trzeba nagłośnic w kierunku Wałcza o tej s...... Albo może ja dziewczyny odwiedzimy? Wiem gdzie gdzie mieszka.

cosieporobilo@wp.pl

Może zbiorowy pozew?

Ona

Siedzi końcu ja usadzili haha, oby szybko nie wyszła Karma wraca Julita oj wraca obyś tam zaznała pokory złodziejko i kretaczko, niech zrobią porządek z twoim mezusiem który wcale od ciebie nie lepszy, a synek pójdzie w wasze ślady. Rodzinka złodziejow i kryminalistow.

Klara
@Ona 04.04.2018 07:20

Po co ruszcie dzieci to takich rzeczy młody chłopak jest inny.

Kolejna ofiara Julity Sz

I tak ją pewnie wypuszcza po sprawie.

Oszukana

Tak siedzi info potwierdzone na 1000%brawo karma wraca su...aby cię sprawiedliwość siegla a my wszystkie poszkodowane żebyśmy mogły żyć spokojnie

inna

Oby dokonali sprawiedliwości i poszkodowane odzyskały kasę ????

Luki????

Masakra co to za kobieta. Jak można tak postępować ????Same jestesmy ofiarami jej przekretow. Mamy nadzieję że sprawiedliwość ja dosiegnie ????????????

Nova i kolejna

Siedzi?Czyzby w końcu się za nią wzięli?podobno w Wałczu znowu kogoś wpieprzyla w kredyt. Jeśli siedzi to pozdrowienia dla niej niech wymyśla kolejne oszustwa.

Poszkodowana

Siedzi? Nie wieże w to.

anonymous

Ona już siedzi z tego co mi wiadomo

Vix
@anonymous 01.04.2018 11:57

Tak siedzi.

Kolejna ofiara Julity Sz

Złodziejka,mysli że wykupi abonament to jej sprawiedliwość nie dobiegnie. Pozdrowienia dla złodziejki i jej najbliższych którzy żyją z pieniędzy okradanych kobiet,I tak cię sprawiedliwość dosiegnie a ty będziesz beczeć baranim głosem złodziejko i kretaczko...Jeszcze trochę a zachuczy na twój temat. Wesołych świąt

Zostaw opinię o Julita Zakład Usługowy Julita Szymanowska - Dobiegniew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Julita Zakład Usługowy Julita Szymanowska