Aligator II S.C. Firma Handlowa

Sosnowiec

Opinie o Aligator II S.C. Firma Handlowa

mela

Ja pracowała w tej firmie przez kilka lat, na różnych sklepach i mogę powiedzieć że jak w każdej pracy są plusy i minusy. Na plus to bezpośredni i pozytywny kontakt z właścicielami, regularnie wypłacana pensja bez żadnych opóźniej, możliwość dostosowania grafiku pracy do własnych potrzeb. W porównaniu do konkurencji z branży pensje są na wyższym poziomie - wiem bo pracowałam wcześniej w 2 innych sklepach. Na minus to konieczność pracy z klientem, a nie jedynie podawanie towaru

lalka

Bardzo ciekawe że zarobki wyższe...pracowałam tam przez kilka miesięcy i totalna lipa...poszłam do konkurencji...może też zarobki nie najwyższe ale przynajmniej nie ma takiego ciśnienia na sprzedaż czegoś, czego się sprzeda nie da.

ada

Ja ze swojej strony mogę polecić firmę. Zarobki są porównywalne lub wyższe niż w innych sklepach obuwniczych. No i (usunięte przez administratora)

Chyba żartujesz...Pracowałam tam 2 lata, zarobki totalna lipa, co innego mówią a co innego płacą, pracujesz od poniedziałku do soboty ( usunięte przez administratora ).ogólnie lipa, większość dobrych ludzi sie zwolniła bo brak perspektyw w tej firmie. Nie polecam

Zostaw opinię o Aligator II S.C. Firma Handlowa - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aligator II S.C. Firma Handlowa