Marionnaud

Opinie o Marionnaud

ola

@isia mam bardzo podobne doświadczenia z tą odzieżą. A w Polsce jakich pracowników poszukują?

peude

Powiedzcie więc jaką rolę w życiu społecznym oprócz bloga pełni marionnaud. Szkoda, że właścicielowi nie przyjdzie do głowy, żeby ten temat jakoś dalej poprowadzić, tak by być realnym zagrożeniem na rynku nie mówiąc już o ich kupowalności. Także prosibym o kontakt, coś na pewno uda się ustalić na czas i będzie to pomocne dla mnie.

ona

Perfumerii Marionnaud nie ma w Polsce od marca tego roku. Pozdrawiam.

raptor

Stali nad przepaścią...ale zrobili duży krok do przodu.

wika

podpinam się do pytania, napiszcie konkrety jak wyglada praca, czy to jest typowy 8 godzinny system pracy czy jakos bardziej elastycznie tez się da dogadać? to chyba kwestia szefa, tak sądzę, więc prosze pracowników o porade

alicja

Ja jestem studentką i własnie szukam czegos, aby dorobic na wakację, w takim razie polecacie marionnaud?

Weszek

I co zrobili już te 2 kroki do przodu? Bo tu ani widu ani słychu, żeby jakieś poprawy były... nie wiadomo co myśleć.

gosia

No to racja, oby pensje wzrosły, bo inflacja pieniądza nadal postępuje, ale fakt jest tez taki, że to głównie praca dla dorobienia.

żonkil

miejmy nadzieje, że będzie inaczej i wraz z otwieraniem kolejnych sklepów będzie więcej pieniędzy dla samych pracowników

raptor

Szkoda, że już koniec Marionnaud w Polsce...

...

Douglas, Sephora o tym się słyszy ! Marionnaud...co to jest ??????????? Powinny byc kamery na sklepach ! To rozwiąże większośc problemów. [usunięte przez moderatora]

Pimpek

Dlaczego sklepy są zamykane nie trudno się domyślić...słabe utargi...brak klientów.

....

pracowałam w Szczecinie . Ogólnie perfumeria OK ale kierownictwo było do bani

Ja

No ciekawe co piszesz, ale [usunięte przez moderatora] nie pracuje w Marionnaud już rok. Czy na pewno chodzi Ci o [usunięte przez moderatora]?

asa

Unikać [usunięte przez moderatora]... odpowiedzialnego za finanse. [usunięte przez moderatora] obcujący wiele, [usunięte przez moderatora] i fałszywa osoba za plecami wbije nóż.

Zadowolona

Oj mam wrażenie , że ta firma upada....

raptor

nie jest tak źle. Firma w przebudowie, może się uda.

bylypracownik

Pracowałam na umowe zlecenie. Nie zauważyłam, żeby kierownictwo regionalne przenosiło swoje humory na dziewczyny, to po pierwsze. Po drugie kierownik regionu jest wymagający, ale chyba o to chodzi w pracy żeby nie głaskać po głowie za coś co nie jest zrobione. Po trzecie jak sie [usunięte przez moderatora] to się nie ma pracy i kierownik wtedy jest nie miły gdy wynik inwentaryzacji jest bardzo ujemny.

niestety muszę potwierdzić 1-szy wpis,zarobki nędzne,umowa zlec.,choć dziewczyny fajne, jednak regionalna mało profesjonalna,przenosząca własne humory na dziewczyny...

Magda

Mysle ze jestes jedna z osob ktora zwolniono [usunięte przez moderatora].Pracowalam z ta osoba i gdyby nie zarobki to pewnie dalej z przyjemnoscia byloby to moje miejsce pracy. Jako regionalna jest wymagajaca i nie toleruje osobb ktore zapomnialy w jakim celu sie zatrudnily.

Zostaw opinię o Marionnaud - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marionnaud